Janar Standard News

Shumë dhe shumë të mirë janë i ri që na paraqet Standard redaktues për muajin e ardhshëm:

RENÉ GOSCINNY. Hapat e parë të një shkrimtari të madh, nga Aymar de Chatenet DHE Christian Marmonnier
Numër unik
Bordi 25 x 31 cm. 300 pp. Ngjyrë. 54,00 €

DE PROFUNDIS, nga Miguelanxo Prado
Bordi 29,5 x 21 cm. 80 pp. Ngjyrë. 19,00 €

SHKURT MALTESE. LA BALADA DEL MAR SALADO (EDUKIM LUKSUR), nga Hugo Pratt
Bordi 32 x 41 cm. 200 pp. Ngjyrë. 49,00 €

RAPTORT: Do të kthehem, nga Dufaux dhe Marini
Col. Ngjyra shtesë 245
Numër unik
Fshatar 22 x 29,5 cm. 56 f. Ngjyrë. 11,00 €

KINGS IN DISGUISE, nga James Vance dhe Dan Burr
Nomadët e lakrës 8
Numër unik
Bordi 17 x 24 cm. 192 pp. B / W. 17,00 €

GRUPI ELLIS 1. DEEP O'NEIL, nga Latour dhe Griffo
Seri të hapura
Bordi 22 x 29,5 cm. 56 pp. Ngjyrë. 14,00 €

CANETOR, nga Pirus dhe Schlingo
Numër unik
Bordi 22 x 29,5 cm. 88 pp. Ngjyrë. 20,00 €

BLONDS 2, nga Gaby dhe Dzack
Dymujore. 6 nr. botuar në Francë
Bordi 17 x 23 cm. 40 pp. Ngjyrë. 9,75 €

THORGAL 30. YO, JOLAN, nga Rosinski dhe Y. Sente
Kol Pandora nº116
Fshatar 22 x 29,5 cm. 48 f. Ngjyrë. 9,00 €

EL MERIDIANO DE LA BRUMA 2. SABA, nga Antonio Parras dhe Erik Juszeak
Seri të hapura. 2 jo botuar në Francë
Bordi 23,5 x 31,5 cm. 48 pp. Ngjyrë. 12,00 €

SLHOKA 3. BOTA E BARDH, nga Floch, Godderidge dhe Lyse
Seri të hapura. 3 jo botuar në Francë
Bordi 22,5 x 31,5 cm. 48 pp. Ngjyrë. 13,00 €

MAYAM 4. QERSHOR, LLOJI Pafundësisht, nga Desberg dhe Koller
Seri të hapura. 4 jo botuar në Francë
Bordi 23,5 x 31 cm. 48 pp. Ngjyrë. 13,00 €

DE CAPA Y COLMILLOS 5. JUAN SIN LUNA, nga Ayroles dhe Masbou
Seri të hapura
Tremujor. 8 numra në Francë
Fshatar 22 x 30 cm. 48 f. Ngjyrë. 10,00 €

Nju Jork, jetë në qytetin e madh, nga Will Eisner
Col Will Will Eisner nr 18
Bordi 17 x 26 cm. 424 f. B / W. 30,00 €

MIDNIGHTER 1, nga Garth Ennis, Chirs Sprouse dhe Karl Story
Tremestrale
Seri të hapura në SHBA
Prestigj 17 x 26 cm. 120 pp. Ngjyrë. 13,00 €

MIRC SE VINI NAN TRANQUILITY 1, nga Gail Simone dhe Neil Googe
Tremestrale
Seri të hapura në SHBA
Prestigj 17 x 26 cm. 88 pp. Ngjyrë. 10,00 €

WETWORKS 2, nga Carey, Portacio dhe Robertson
Prestigj 17 x 26 cm. 96 pp. Ngjyrë. 10,00 €

STRANGERS IN PARADISE 6, nga Terry Moore
6 nga 7
Fshatar 15,2 x 22,9 cm 264 pp. B / W + 16 Ngjyra. 18,00 €

FAFHRD DHE MOUSI GRI, nga Howard Chaykin, Mike Mignola dhe Al Williamson
Kol Alkimia nº3
Numër unik
Prestigj 17 x 26 cm. 216 pp. Ngjyrë. 18,00 €

HERO N AT SIKUIN 3, nga Giffen, DeMatteis dhe Abraham
Prestigj 17 x 26 cm. 80 pp. Ngjyrë. 8,00 €

AIDP: MAKINA UNIVERSALE, nga Mike Mignola, John Arcudi dhe Guy Davis
Prestigj 17 x 26 cm. 144 pp. Ngjyrë. 15,00 €

ERRNSIA 6, nga Lapham, Denham dhe Milla
Prestigji dymujor. 17 x 26 cm. 96 pp. Ngjyrë. 10,00 €

GUNTER / KILLER 4, nga Mark Waid dhe Kenneth Rocafort
Prestigj 17 x 26 cm. 72 pp. Ngjyrë. 7,50 €

WORMWOOD 1 nga Ben Templesmith
Col Made in Ferr nº60
Tremujor (1 nga 2)
Prestigj 17 x 26 cm. 136 pp. Ngjyrë. 13,00 €

MBRETRIA & KONFIDENCIALI I VENDIT 2, nga Greg Rucka dhe Rick Burchett
Col Noir Noir nº31
Prestigj 17 x 26 cm. 88 f. B / W. 9,00 €

Rruga AMERIKANE 2, nga Ridley, Jeanty dhe Story
Col. Një ditë pas nº21
Prestigj 17 x 26 cm. 96 pp. Ngjyrë. 10,00 €

LEGJENDA E GRIMJACK 2, nga John Ostrander dhe Timothy Truman
Tremujor (2 nga 6)
Bordi 17 x 26 cm. 160 pp. Ngjyrë. 16,00 €

AIR GEAR 2 nga Oh! E shkëlqyeshme
Mujor
17 vëllime të botuara në Japoni
Letër me xhaketë pluhuri. 11,5 x 17,5 cm. 200 pp. B / W + 8 Ngjyra. 7,50 €

RUMBLE SHKOLLORE 2, nga Jin Kobayashi
Mujor
17 vëllime të botuara në Japoni
Letër me xhaketë pluhuri. 11,5 x 17,5 cm. 168 pp. Ngjyrë. 7,50 €

TRINITY BLACK 2, nga Sunao Yoshida, Kiyo Kyujyo dhe Thores Shibamoto
Mujore 9 vëll. botuar në Japoni
Letër me xhaketë pluhur. 11,5 x 17,5 cm. 176 pp. B / W. 7,50 €

ROYAL SEVENTEEN 3 nga Kayono
Letër me xhaketë pluhur. 11,5 x 17,5 cm. 192 pp. B / W. 7,50 €

TSUBASA SEKRETI I KRAHVE 4, nga Natsuki Takaya
Bimonthly (4 nga 6)
Letër me xhaketë pluhur. 11,5 x 17,5 cm. 192 pp. B / W. 7,50 €

ROZEN MAIDEN 5 nga PEACH-PIT
Dymujore. 7 vëllime të botuara në Japoni
Letër me xhaketë pluhur. 11,5 x 17,5 cm. 168 pp. B / W. 8,00 €

GUNDAM: ORIGJINA 12 nga Yoshikazu Yasuhiko
Dymujore. 15 vëllime të botuara në Japoni
Letër me xhaketë pluhur. 11,5 x 17,5 cm. 216 pp. B / W. 8,00 €

KERORO 8 nga Mine Yoshizaki
Dymujore. 15 vëllime të botuara në Japoni
Letër me xhaketë pluhuri. 11,5 x 17,5 cm. 176 pp. B / W + 8 Ngjyra. 6,95 €

Kronika 17 e rezervuarit TSUBASA, nga CLAMP
Letër me xhaketë pluhur. 11,5 x 17,5 cm. 184 pp. B / W. 8,00 €

XXXHOLIC 10, nga CLAMP
Letër me xhaketë pluhuri. 11,5 x 17,5 cm. 176 pp. B / W + 8 Ngjyra. 8,00 €

AH ZOTA IME! 20 nga Kosuke Fujishima
Mujore 32 vëllime të botuara në Japoni
Letër me xhaketë pluhur. 11,5 x 17,5 cm. 248 pp. B / W. 8,00 €

ZATCH Zile! 21 nga Makoto Raiku
Mujore 24 vëllime të botuara në Japoni
Letër me xhaketë pluhur. 11,5 x 17,5 cm. 192 pp. B / W. 6,95 €

SHKOLLA E MANG 4.S XNUMX. Karakterët femra, nga Go Office
Deklarat me zarf. 17 x 26 cm. 128 pp. B / W. 11,00 €

KANJI NGA MANGA 3, nga Glenn Kardy dhe Chihiro Hattori
Letër me xhaketë pluhur. 11,5 x 17,5 cm. 112 pp. B / W. 6,00 €

Norma Janar


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   conner kent dijo

    Mbi të gjitha, Hero në katror tërheq vëmendjen time, pasi n2 ishte një kënaqësi, dhe unë prisja me padurim këtë të tretë