Urime origjinale për ditëlindjen për WhatsApp

Urime origjinale për ditëlindjen Whatsapp

Ka raste kur nuk mund të jemi në ditë të rëndësishme siç janë ditëlindjet me ata njerëz të dashur. Megjithatë, ne duam t'ju urojmë më të mirat në atë ditë. Po kërkoni për urime origjinale për ditëlindjen për WhatsApp?

Nëse përgjigja është po, ne mund t'ju ndihmojmë sepse kemi bërë një Koleksioni i urimeve më të mira origjinale për ditëlindjen për WhatsApp. Hidhini një sy sepse me siguri njëra prej tyre ju përshtatet ose ju frymëzon të shkruani një të personalizuar për atë person të veçantë.

Urimet më të mira origjinale të ditëlindjes për WhatsApp

qirinj në një tortë ditëlindjeje

Nëse vjen ditëlindja e një miku, familjare etj. dhe nuk do të mund të jesh me të; ose po, por ju ende dëshironi t'i dërgoni atij një urim, ja ku po ju lëmë disa urime origjinale për ditëlindjen për WhatsApp.

Mos harroni të shtoni disa emoticon që lidhen me festën si ëmbëlsira, copa keku, konfeti etj.

Nëse keni pasur dyshime nëse do ta kujtoja ditëlindjen tuaj, këtu është përgjigja. Si mund ta humbisja ditën kur erdhi në botë dikush kaq i veçantë për mua?

Kjo është ditëlindja e parë e shumë njerëzve që dua t'ju festoj. Shpresoj t'ju shijoni këto surpriza që ju kam përgatitur me kaq entuziazëm dhe që t'ju gëzojnë po aq sa unë.

Urime edhe nje vit jete vella! Po plakeni, por mos u shqetësoni: po ashtu është edhe mençuria juaj.

Është e pamundur të shkruaj mesazhe ditëlindjeje për një person të veçantë si ti, sepse është e pamundur të përshkruash gjithçka që më bën të ndjej kur më mungon dhe aq më tepër kur je pranë meje. Gëzuar ditëlindjen dashuri!

Ju përgëzoj në internet dhe kështu ruaj dhuratën tuaj. Sigurisht, unë dua të shkoj në festën tuaj. Gëzuar ditëlindjen!

Keni mbushur aq vite sa nuk dini më çfarë rrethane duhet të vishni kur ju këndojnë 'gëzuar ditëlindjen'. Këtë vit do të jem mirë dhe do ta ndryshoj këtë 'hit' të suksesshëm për këngën tuaj të preferuar. Përgatit ombrellën, se me sa mirë këndoj ka mundësi që të fillojë të bjerë shi. urime!

Po plakesh… të më vjen keq apo të duartrokas?

Ju keni bërë një rrugë të gjatë dhe ka shumë më tepër për të kujtuar. Shijojeni udhëtimin. Gëzuar ditëlindjen.

Imagjinoni sa i rëndësishëm jeni në jetën time që ditëlindja juaj të shënohet si festë në kalendarin tim. urime!

Në këtë ditë të veçantë dua t'ju jap disa këshilla. Kur njerëzit ju pyesin "sa vjeç jeni?" Tregoju atyre vetëm një, sepse ju tashmë e kishit pjesën tjetër! urime!

Mos u shqetëso, pleqëria është si një fëmijëri e dytë, pa flokë dhe pa dhëmbë! Gëzuar ditëlindjen!

Të kesh ditëlindje ka një disavantazh dhe një avantazh: nuk i sheh letrat nga afër, por idiotët i sheh nga larg.

'Taitantos' ndihen shumë mirë me ju.

torta e ditëlindjes

urime! Jeni një vit më afër që të bëheni zonja mace e çmendur.

Ju jeni vetëm një herë i ri, por keni një jetë të papjekur. Gëzuar ditëlindjen!

E shkëlqyeshme, një vit më afër vdekjes.

Për të festuar ditëlindjen tuaj, kisha menduar për një lundrim në Karaibe. Dëshironi të ujitni bimët e mia derisa të kthehem? Gëzuar ditëlindjen!

Çfarë ndodh për të mbushur një vit më shumë? Viti i ardhshëm do të jetë më keq.

Sot shumë mesazhe për ditëlindje do t'ju arrijnë përmes WhatsApp ose Facebook, të gjitha do të jenë qesharake, të bukura, origjinale dhe argëtuese, madje do të ketë mesazhe që do t'ju emocionojnë, kjo do të jetë vetëm informuese. Gëzuar ditëlindjen!

Kthejini sa të doni vite, por mos prisni që unë të ndjek shembullin tuaj, unë jam i ri.

Shumë vite më parë sot lindi personi që dua, respektoj dhe vlerësoj më shumë. Personi për të cilin do të kujdesem dhe do ta ndihmoj gjithmonë sa të jem gjallë. Oh, edhe ti ke lindur. Gëzuar ditëlindjen!

E mira e moshës është se mëson të relativizosh dramat. Gëzuar ditëlindjen!

Është ditëlindja jote dhe nuk mund të isha më e lumtur... pak më bujare ndoshta, gjithsesi... Gëzuar ditëlindjen!

Gëzuar ditëlindjen. Ti je aq i veçantë për mua sa gati e kujtova ditëlindjen tënde pa më njoftuar Facebook-u.

Nëse është ditëlindja jote, pse e kam dhuratën? Faleminderit që më dhatë edhe një vit jetë pranë jush.

Ditëlindjet janë shumë të mira për shëndetin tuaj. Statistikat tregojnë se ata me më shumë ditëlindje jetojnë më gjatë

Tortë e ditëlindjes

Më lejoni të sugjeroj që duke filluar nga ky vit të filloni të gënjeni për moshën tuaj. Gëzuar ditëlindjen!

urime!! Keni një vit më pak për të ndaluar së duruari vjehrrën tuaj.

Këtë vit do të doja t'ju befasoja dhe t'ju habisja me një dhuratë fantastike dhe origjinale, por ka shumë mundësi që ju të mos e vlerësoni gjenialitetin tim. Prandaj, do t'ju duhet të kënaqeni me klasiken dhe tradicionalen… Gëzuar ditëlindjen!

Nuk është kurrë vonë për të qenë ai që dëshironi të jeni... përveç nëse dëshironi të jeni më i ri. Pra, ju jeni të dehur. Gëzuar ditëlindjen!

Në fëmijëri do të donim të ishim më të vjetër. Kur të plakemi, duam të bëhemi sërish fëmijë. Gjithçka do të ishte e shkëlqyer nëse nuk do të duhej të festonim ditëlindjet në mënyrë kronologjike. Robert Orben.

Për ditëlindjen tënde, doja të të dhuroja diçka për t'ju kujtuar rininë tuaj, por ata shitën artin shkëmbor dhe kockat e dinosaurëve.

Në mosha të caktuara, ditëlindjet nuk duhet të jenë arsye për urime. Kalofshi mirë, të moshuar!

Mendova të të jepja një bojë për flokët e tu të thinjur, por dyqani më tha se nuk e shisnin produktin me litër. Argëtohu!

Një zog i vogël më tha që sot ke ditëlindjen...

Gëzuar ditëlindjen! Ju uroj që sot të realizohen të gjitha ëndrrat dhe arritjet tuaja. Por mbi të gjitha, ëndrra në të cilën ju vendosni të më jepni para.

A e dini se çfarë ndodh me dikë të zgjuar, simpatik dhe të admirueshëm si ju në ditëlindjen e tij? Ju plakeni, ashtu si gjithë të tjerët! Gëzuar ditëlindjen…

Kjo? A e festoni sërish ditëlindjen? A nuk ju ngopën prej tyre vitin e kaluar!?

Le të shërbejë kjo kartë si lëshuese e të gjitha urimeve që ju dërgoj për vitin e ri që po përballeni. Gëzuar ditëlindjen!

Këtë vit kam vendosur të bëj një vepër të mirë në vend që të të blej një dhuratë... Po e plotësoj: këtë mëngjes për nder tënd kam ngrënë simite tuaj të preferuar për mëngjes. Gëzuar ditëlindjen.

Kalofshi një ditë të tmerrshme, plot lot dhe momente të këqija. Jo… kjo është një shaka. Thjesht po mundohesha të isha origjinale dhe jam i sigurt se askush nuk të kishte uruar ditëlindjen në këtë mënyrë. Le të argëtohemi!

Siç mund ta shihni, ka shumë urime origjinale për ditëlindjen për WhatsApp nga të cilat mund të zgjidhni, por me siguri edhe disa fraza të tjera ju frymëzojnë. A ka ndonjë që keni marrë dhe ju ka emocionuar veçanërisht? Na tregoni për të.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.