Lajmet e planetit për muajin gusht

Të shumta janë risitë që paraqet Planet për muajin gusht. Për të nxjerrë në pah të parin nga tre vëllimet kushtuar veprës së të mëdhenjve Neal adams në punimet e tyre me ordinancë. Thelbësore për shijen time.

_______________ BIBLIOTEKA E MADH KOMIKE_______________

Biblioteka e Madhe Komike: Krazy & Ignatz Nº 03 (1929-1930)
George Herriman / George Herriman
Libër me kapak të fortë, 120 faqe.
15,00 €

_____________________ Koleksioni BD________________________

Biblioteka Manara: HP & Giuseppe Bergman Nr. 06: Lulja misterioze
Milo Manara / Milo Manara
Libër me kapak të fortë, 56 faqe.
10,95 €

Biblioteka Manara: Burri i dëborës
Alfredo Castelli / Milo Manara
Libër me kapak të fortë, 56 faqe.
11,95 €

Smurfët Nr. 26 (nga 26): Një djalë në fshatin Smurf
Peyo / Peyo
Libër me kapak të fortë, 48 faqe.
7,95 €

Els barrufets Nº 26 (nga 26): El nen al poble barrufet
Peyo / Peyo
Libër me kapak të fortë, 48 faqe.
7,95 €

Thomas gafa nr. 18 (nga 19)
André Franquin / André Franquin
Libër me kapak të fortë, 48 faqe.
9,95 €

Thomas gafa nr. 19 (nga 19)
André Franquin / André Franquin
Libër me kapak të fortë, 48 faqe.
9,95 €

__________________ Komikat e DC___________________________

Batman Vol. 2 Nr 03
Grant Morrison Paul Dini / Andy Kubert Joe Benitez
Libër komik, 48 f.
2,95 €

Batman paraqet 03: Natën nr 01
Marv Wolfman / Dan Jurgens
Libër komik, 72 f.
4,95 €

Supermeni Vol. 2 Nr 03
Fabian Nicieza Aaron Willians / Carlos Pacheco
Libër komik, 48 f.
2,95 €

Supergirl Nr 02: Vajza e Humbur e Krypton
Joe Kelly Greg Rucka / Ian Churchill Ed Benes
Kartëmonedhë, 128 faqe.
10,95 €

Aventurat e Supermenit Nr 38 të mbledhshëm
Shumë autorë / Shumë autorë
Kartëmonedhë, 96 faqe.
4,50 €

Aventurat e Supermenit Nr 39 të mbledhshëm
Shumë autorë / Shumë autorë
Kartëmonedhë, 96 faqe.
4,50 €

Adventures of Superman Collectible No. 40 (of 40)
Shumë autorë / Shumë autorë
Kartëmonedhë, 96 faqe.
4,50 €

52 Nr. 12
Shumë autorë / Shumë autorë
Libër komik, 24 f.
1,75 €

52 Nr. 13
Shumë autorë / Shumë autorë
Libër komik, 24 f.
1,75 €

52 Nr. 14
Shumë autorë / Shumë autorë
Libër komik, 24 f.
1,75 €

52 Nr. 15
Shumë autorë / Shumë autorë
Libër komik, 24 f.
1,75 €

52 Nr. 16
Shumë autorë / Shumë autorë
Libër komik, 24 f.
1,75 €

DC paraqet 04: Të huajt Nr. 02
Geoff Johns / Tony Daniel
Libër komik, 48 f.
3,50 €

Supergirl dhe Legjioni i Superheroes Nr. 04
Mark Waid / Barry Kitson
Libër komik, 24 f.
1,95 €

Feneri jeshil / Shigjeta e gjelbër paraqet 04: Feneri jeshil nr 02
Judd Winick / Scott Mcdaniel
Libër komik, 48 f.
3,50 €

Gjueti Nr 09
Marc Andreyko / Javier Pina
Libër komik, 72 f.
4,95 €

JSA: Klasifikuar Nr. 03
Stuart Moore / Paul Gulacy
Kartëmonedhë, 96 faqe.
8,95 €

Guy Gardner: Dëmi Kolateral
Howard Chaykin / Howard Chaykin
Kartëmonedhë, 96 faqe.
8,95 €

Klasikët DC: Titanë të rinj nr. 19
Marv Wolfman / George Pérez
Kartëmonedhë, 96 faqe.
7,50 €

Klasikët DC: JLA / JLE Nr. 18 (nga 18)
Aaron Willians / JM DeMatteis
Kartëmonedhë, 144 faqe.
7,95 €

Klasikët DC: Feneri jeshil nr. 08 (nga 12)
John Broome / Gil Kane
Kartëmonedhë, 192 faqe.
5,95 €

Classics DC: Bota e katërt e John Byrne's Nr. 05 (nga 6)
John Byrne / Ron Wagner
Kartëmonedhë, 128 faqe.
7,50 €

Batman: Ilustruar nga Neal Adams Nr. 01 (nga 3)
Dennis O'Neil / Neal Adams
Libër me kapak të fortë, 240 faqe.
22,00 €

Shade: The Changing Man Nr. 17 (nga 17)
Peter Milligan / Richard Case Mark Pennington
Kartëmonedhë, 120 faqe.
8,95 €

Teatri Sandman Mystery No. 14: Goblin dhe Hero
Steven T. Seagle / Guy Davis
Kartëmonedhë, 136 faqe.
9,95 €

Teatri i Misterit Sandman Nr. 001 (Nr. 15): Tarantula
Steven T. Seagle / Guy Davis
Kartëmonedhë, 136 faqe.
8,95 €

Librat e magjisë Nr. 15
John Ney Rieber / Jill Thompson Peter Gross
Kartëmonedhë, 128 faqe.
12,95 €

Lucifer: Udhëkryq
Mike Carey / Peter Gross Marc Hempel Ryan Kelly
Kartëmonedhë, 168 faqe.
12,95 €

Hellblazer Nr. 21 (Seri e Rregullt)
Garth Ennis / Will Simpson
Kartëmonedhë, 48 faqe.
3,50 €

Sandman Nr. 15 (Seri e Rregullt)
Neil Gaiman / Dick Giordano Stan Woch
Kartëmonedhë, 48 faqe.
3,50 €

Predikuesi Nr. 14 (Seri e Rregullt)
Garth Ennis / Steve Dillon
Kartëmonedhë, 48 faqe.
3,50 €

100 plumba nr. 15 (seri e rregullt)
Brian Azzarello / Eduardo Risso
Kartëmonedhë, 48 faqe.
3,50 €

Dhe, Njeriu i fundit nr. 11 (Seria e rregullt)
Brian K. Vaughan / Pia Guerra
Kartëmonedhë, 48 faqe.
3,50 €

Transmetropolitan Nº 12 (Seri e rregullt)
Warren Ellis / Darick Robertson
Kartëmonedhë, 48 faqe.
3,50 €

The Swamp Thing No. 09 (Seria e rregullt)
Alan Moore / Stephen Bissette Dan Day
Kartëmonedhë, 48 faqe.
3,50 €

_________________ FANTAZI HEROIKE

Shpata e egër e Conan Nr. 62 (Edicioni i Koleksionistëve)
Shumë autorë / Shumë autorë
Kartëmonedhë, 64 faqe.
2,75 €

Shpata e egër e Conan Nr. 63 (Edicioni i Koleksionistëve)
Shumë autorë / Shumë autorë
Kartëmonedhë, 64 faqe.
2,75 €

Shpata e egër e Conan Nr. 64 (Edicioni i Koleksionistëve)
Shumë autorë / Shumë autorë
Kartëmonedhë, 64 faqe.
2,75 €

_____________________MËNGË__________________________

Detektivi Conan: Nr special 09
Gosho Aoyama / Gosho Aoyama
Kartëmonedhë, 192 faqe.
6,95 €

Nana Nr 15
Ai Yazawa / Ai Yazawa
Kartëmonedhë, 192 faqe.
6,95 €

Vajza e Pjeshkës Nr 05
Miwa Ueda / Miwa Ueda
Kartëmonedhë, 192 faqe.
6,95 €


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.