Nominēts Eisner 2014 konkursam

Nominēts Eisner 2014 konkursam

Vēl vienu gadu ir paziņoti prestižo (visvairāk) Eisner balvu nominanti, un vēl vienu gadu mēs esam klāt mūsu autoriem. Šajā gadījumā Deivids Aja atkārto, ka tādā tempā viņš kļūs par vienu no parastajiem nominantiem, un pirmo reizi mēs redzam divus galisiešu autoru vārdus, lielās Emmas Rios vārdus par viņas darbu filmā Pretty Deadly un Hosē Domingo ( vai Džo svētdiena, kā viņš vēlas, lai viņu tagad sauktu) japāņu biroja darbinieka Adventures izdevumam. Apsveicam tikai ar to, ka esat starp visiem trim potenciālajiem uzvarētājiem! Pilns saraksts ir šāds:

Labākais īss stāsts
Adrianas Tomīnas “Go Owls” uz optikas nerva Nr. 13 (vilkts un reizi ceturksnī)
Brets Lūiss un Klifs Čiangs “Mars to Stay” raganu stundā (DC)
Džoša Simmonsa “Piejūras mājas”, 1. ieradums (eļļains)
Džilberta Ernandesa filma “Bez nosaukuma” filmā “Mīlestība un raķetes: jauni stāsti # 6 (fantastika”)
"Kad jūsu māja deg, jums vajadzētu notīrīt zobus", raksta Metjū Inmans, theoatmeal.com/comics/house

Labākais viens numurs
Demeters, autors Bekijs Kloonans (pašpublicējis)
Hawkeye # 11: “Pica ir mans bizness”, autori Mets Frakcija un Deivids Aja (Marvel)
Mīlestība un raķetes: Jauni stāsti Nr. 6, autori Gilberts Ernandess un Džeims Ernandess (Fantagraphics)
Viewotron # 2, autors Sems Šarpe (pašpublicējis)
Vatsons un Holmss Nr. 6, autori Brendons Īstons un N. Stīvens Hariss (New Paradigm Studios)

Lai redzētu nominantus pārējās kategorijās, vienkārši noklikšķiniet uz Turpināt lasījums.

Labākā sērija
Uz austrumiem no rietumiem, Džonatans Hikmens un Niks Dragotta (attēls)
Hawkeye, Matt Fraction un David Aja (Marvel)
Eric Stephenson un Nate Bellegarde (Nekur nav vīrieši) (attēls)
Sāga, autori Braiens K. Vogens un Fiona Staples (attēls)
Seksu noziedznieki, Matt Fraction un Chip Zdarsky (attēls)

Labākā ierobežotā sērija
Melnā vabole: nav izejas, autore Frančesko Francavilla (tumšais zirgs)
Colder, autori Pols Tobins un Huans Ferrejra (Dark Horse)
47 Ronins, Maiks Ričardsons un Stens Sakai (Tumšais zirgs)
Trillium, autors Džefs Lemīrs (Vertigo / DC)
Pamodos, autori: Skots Snaiders un Šons Mērfijs (Vertigo / DC)

Labākā jaunā sērija
Augsti noziegumi, autori Kristofers Sebela un Ibrahims Moustafa (Monkeybrain)
Lācars, autori Gregs Rucka un Maikls Larks (attēls)
Žurku karalienes, autori Kurtis J. Wiebe un Roc Upchurch (attēls / Shadowline)
Seksu noziedznieki, Matt Fraction un Chip Zdarsky (attēls)
Votsons un Holmss, autori Karls Bollerss, Riks Leonardi, Pols Mendosa un citi (New Paradigm Studios)

Labākā bērnu publikācija (līdz 7 gadiem)
Bendžamins Lācis spilgtās idejās, autors Filips Koadrejs (TOON Books)
Liniers lielais mitrais balons (TOON Books)
Itty Bitty Hellboy, Art Baltazar un Franko (Dark Horse)
Nepāra pīle, Sesils Kasteluči un Sāra Varona (pirmā sekunde)
Frenka Kammuso (kopā ar Džeju Linču) Oto atgriešanās diena (TOON Books)

Labākā jauniešu publikācija (vecumā no 8 līdz 12 gadiem)
Superhero meitenes piedzīvojumi, autore: Faith Erin Hicks (Dark Horse)
Hilda un putnu parāde, autors Lūks Pīrsons (Nobrow)
Džeina, Lapsa un Es, sastādīja Fanija Brita un Izabella Arsenault (Grundvuda)
Pazudušais zēns, autors Gregs Ruts (Graphix / Scholastic)
Peles apsardze: sardzes leģendas, sēj. 2, rediģēja Deivids Petersens, Pols Morisejs un Rebeka Teilore (Arhija / BOOM!)
Zvaigžņu kari: Jedi akadēmija, autors Džefrijs Brauns (Scholastic)

Labākā publikācija pusaudžiem (vecumā no 13 līdz 17 gadiem)
Battling Boy, autors Pāvils Pāvests (pirmā sekunde)
Bleftons: Manas vasaras ar Busteru, autors Mets Felans (Candlewick)
Bokseri un svētie, autors: Džēns Luens Jangs (pirmā sekunde)
Kara suņi, Šeila Kīnena un Neitans Fokss (Graphix / Scholastic)
Džons Lūiss, Endrjū Aidins un Neits Pauels (augšējais plaukts) - marts (pirmā grāmata)
Templar, Džordans Mekners, LeUyen Pham un Alex Puviland (pirmā sekunde)

Labākā humoristiskā publikācija
Superhero meitenes piedzīvojumi, autore: Faith Erin Hicks (Dark Horse)
Pilnīgs Dons Kihots, autori Migels de Servantess un Robs Deiviss (SelfMadeHero)
(Patiesība!) Mākslas vēsture, autori Silvens Koissards un Aleksis Lemoīns (SelfMadeHero)
Džefrija Brauna Veidera mazā princese (hronika)
Jūs visi esat greizsirdīgi par Tomu Gauldu (Drawn & Quarterly)

Labākais digitālais komikss
Kā vārna lido, autore Melānija Gillmana, www.melaniegillman.com
Failing Sky, autors: Dax Tran-Caffee, failingsky.com
Augsti noziegumi, autori Kristofers Sebela un Ibrahims Moustafa (Monkeybrain), www.monkeybraincomics.com/titles/high-crimes/
Pēdējais mehāniskais monstrs, autors Braiens Fiess, lastmechanicalmonster.blogspot.com
Metjū Inmana auzu pārslu, theoatmeal.com

Labākā antoloģija
Dark Horse Presents, rediģējis Maiks Ričardsons (Dark Horse)
Nobrow # 8: histērija, rediģēja Sam Arthur un Alex Spiro (Nobrow)
Likumpārkāpēju teritorija, rediģējis Maikls Vudss (attēls)
Dūmu signāls, rediģēja Gabe Fowler (Tuksneša sala)
Aizraujoša piedzīvojumu stunda: Ben Acker, Ben Blacker un citi (Archaia / BOOM!)

Labākais uz realitāti balstīts darbs
Džozefa Džofo, Krisa un Vinsenta Beilija maiss ar marmoru (Grafiskais Visums / Lerners)
Piektais bītls: Braiena Epšteina stāsts, autori Viveks J. Tiwary, Endrjū C. Robinsons un Kails Beikers (M Press / Dark Horse)
Hiphopa ģimenes koks, sēj. 1 Eds Piskors (Fantagraphics)
Džons Lūiss, Endrjū Aidins un Neits Pauels (augšējais plaukts) - marts (pirmā grāmata)
Šodien ir pēdējā diena pārējai jūsu dzīvei, autors Ulli Lust (Fantagraphics)
Sieviešu dumpiniece: Pītera Bagžas (Margaret Sanger Story) stāsts (zīmēts un reizi ceturksnī)

Labākais grafiskais albums (jauns)
Bleftons: Manas vasaras ar Busteru, autors Mets Felans (Candlewick)
Agrās Zemes enciklopēdija, Izabela Grīnberga (Mazā, Brūnā)
Labs suns, autors: Graham Chaffee (Fantagraphics)
Mājas ilgas pēc Džeisona Valca (Tinto Press)
Īpašums, autors Rutu Modans (izstrādāts un reizi ceturksnī)
Kara brāļi, autori: Šerona Makkeja un Daniels LaFrance (Annick Press)

Labāka adaptācija no cita nesēja
Pils, autors: Franz Kafka, adaptējis Deivids Zane Mairovics un Jaromīrs 99 (SelfMadeHero)
Pilnīgs Dons Kihots, autors Migels de Servantess, adaptējis Robs Deiviss (SelfMadeHero)
Django Unchained, adaptējis Kventins Tarantino, Reginalds Hudlins, RM Guéra un citi (DC / Vertigo)
Ričarda Stārka Pārkers: Slayground, autors Donalds Vestleiks, adaptējis Darwyn Cooke (IDW)
Dīvainā Panorāmas salas pasaka, autore Edogawa Rampo, adaptējusi Suehiro Maruo (Last Gasp)

Labākais grafiskais albums (atkārtota izdošana)
Rāpošana, Džons Arkudi un Džonatans Case (Tumšais zirgs)
Roku žāvēšana Amerikā un citi stāsti, autors: Ben Katchor (Panteons)
Heck by Zander Cannon (augšējais plaukts)
Džulija diena, autors Gilberts Ernandess (Fantagraphics)
RASL, autors Džefs Smits (Cartoon Books)
Solo: Deluxe Edition, rediģējis Marks Čiarello (DC)

Labākais laikrakstu atkārtotas izdošanas projekts
Barnaby, sēj. 1 - Krokets Džonsons, rediģēja Filips Nels un Ēriks Reinolds (Fantagraphics)
Pērsijs Krosbijs Skippy Daily Comics, sēj. 2: 1928–1930, rediģējuši Džareds Gārdners un Dīns Mullanijs (LOAC / IDW)
Prince Valiant vol. 6–7, Hal Foster, rediģēja Kima Tompsone (Fantagraphics)
Sabiedrība ir Nix: pievilcīga anarhija Amerikas komiksu rītausmā, rediģēja Pēteris Mareska (Sunday Press)
Tarzāns: Pilnīgas Russ Manning laikrakstu sloksnes, sēj. 1, rediģējis Dīns Mullanijs (LOAC / IDW)
VIP: Vergilija Partša trakā pasaule, rediģējis Džonatans Bārli (Fantagraphics)

Labākais komiksu grāmatas atkārtotas izdošanas projekts
Labākais EK mākslinieka izdevums, rediģējis Skots Dunbjērs (IDW)
Ēdnīca Keita, autors Mets Beikers (Canton Street Press)
Moba dienās Džeks Kirbijs (DC)
MAD Artist's Edition, rediģējis Scott Dunbier (IDW)
Vila Eisnera Gara mākslinieka izdevums, rediģējis Skots Dunbjērs (IDW)

Labākais ārzemju materiāla amerikāņu izdevums
Japānas uzņēmēja piedzīvojumi, autors: Hosē Domingo (Nobrow)
Dievs, šis karš! autori: Žaks Tardi un Žans Pjērs Vernijs (Fantagraphics)
Incidenti naktī, pirmā grāmata, autors Deivids B. (necivilizētās grāmatas)
Šodien ir pēdējā diena pārējai jūsu dzīvei, autors Ulli Lust (Fantagraphics)
Kad Deivids zaudēja balsi, Džudita Vanistendaela (SelfMadeHero)

Labākais ārzemju materiālu amerikāņu izdevums (Āzija)
Tomasa sirds, autors Moto Hagio (Fantagraphics)
Noslēpumainie pazemes vīrieši, autors Osamu Tezuka (PictureBox)
Showa: Japānas vēsture, 1926–1939, autore Šigeru Mizuki (sastādīts un reizi ceturksnī)
Dievu samits, sēj. 4, Yemmakura Baku un Jiro Taniguchi (Fanfare / Ponent Mon)
Utsubora: romānista stāsts, autors Asumiko Nakamura (vertikāls)

Labākais scenārists
Kellija Sjū DeKonika, diezgan nāvējoša (attēls); Kapteinis Marvel (Marvel)
Mets Frakcija, dzimumnoziedznieki (attēls); Vanags, Fantastiskais četrinieks, FF (Marvel)
Džonatans Hikmens, uz austrumiem no rietumiem, Manhetenas projekti (attēls); Atriebēji, bezgalība (Marvel)
Skots Snaiders, Betmens (DC); Amerikāņu vampīrs, nomodā (DC / Vertigo)
Ēriks Stefensons, nekur vīrieši (attēls)
Braiens K. Vogens, Sāga (attēls)

Labākais pilnais autors
sabels Grīnbergs, Agrās Zemes enciklopēdija (maza, brūna)
Jaime Hernandez, Mīlas un raķešu jaunie stāsti # 6 (fantastika)
Terijs Mūrs, Reičela Risinga (abstraktā studija)
Lūks Pīrsons, Hilda un putnu parāde (Nobrow)
Matt Phelan, Bluffton: Manas vasaras ar Buster (Candlewick)
Judith Vanistendael, kad Deivids zaudēja balsi (SelfMadeHero)

Labākais atzinuma sagatavotājs / Inker
Nate Bellegarde, Nekur vīrieši (attēls)
Niks Dragotta, uz austrumiem no rietumiem (attēls)
Šons Mērfijs, nomodā (DC / Vertigo)
Neits Pauels, marts (pirmā grāmata) (augšējais plaukts)
Emma Ríos, diezgan nāvīga (attēls)
Tomass Jeatess, dzimušā tuksneša likums: grafisks romāns (Bantam)

Labākais plastikas / multimediju mākslinieks
Endrjū C. Robinsons, Piektais bītls (tumšais zirgs)
Sonia Sanchéz, Šeit es esmu (Kapstons)
Fiona Staples, Sāga (attēls)
Ive Svorcina, Tors (Marvel)
Margerita Van Kuka, 7 jūdzes sekundē (fantastika)
Judith Vanistendael, kad Deivids zaudēja balsi (SelfMadeHero)

Labākais vāka mākslinieks
Deivids Aja, Vanags (Marvel)
Maiks Del Mundo, X-Men Legacy (Marvel)
Šons Mērfijs / Džordijs Belērs, The Wake (DC / Vertigo)
Emma Ríos, diezgan nāvīga (attēls)
Kriss Samnejs, Daredevil (Marvel)
Fiona Staples, Sāga (attēls)

Labākais kolorists
Džordija Belēra, The Manhattan Projects, Nowhere Men, Pretty Deadly, Zero (attēls); Masīvais (tumšais zirgs); Toms Stiprs (DC); X-Files 10. sezona (IDW); Kapteinis Marvel, Ceļojums noslēpumā (Marvel); Skaitļu trupinātājs (Titāns); Kvants un Vudijs (Valiant)
Stīvs Hamakers, Mylo Xyloto (Bongo), Svešie paradīzē 20. gadadienas 1. izdevums (Abstract Studio), RASL (Cartoon Books)
Mets Hollingsvorts, Hawkeye, Daredevil: Dienu beigas (Marvel); Modinātājs (DC / Vertigo)
Frenks Martins, uz austrumiem no rietumiem (attēls)
Deivs Stjuarts, Abe Sapjens, Baltimora: Infernal Train, BPRD: Hell on Earth, Conan the Barbarian, Hellboy: Hell on Earth, The Massive, The Shaolin Cowboy, Sledgehammer 44 (Dark Horse)

Labākais zīmju veidotājs
Darwyn Cooke, Ričarda Stārka Pārkers: Slayground (IDW)
Carla Speed ​​McNeil, Bad Houses; Meklētājs Dark Horse Presents (Dark Horse)
Terijs Mūrs, Reičela Risinga (abstraktā studija)
Eds Piskors, hiphopa ģimenes koks (fantastika)
Brits Vilsons, Piedzīvojumu laiks kopā ar Fionu un Kūku (kaBOOM!)

Labākā žurnālistikas publikācija par komiksiem
Komiksu grāmatu resursi, producents Jonah Weiland
Komiksu žurnāls Nr. 302, rediģējuši Gerijs Grots un Kristija Valenti (fantastika)
Zainaba Akhtara komiksi un kola
Multiversity Comics, rediģējis Metjū Mejlikhovs
tcj.com, rediģējuši Dens Nadels un Timotijs Hodlers (Fantagraphics)

Labākā komiksu grāmata
Al Capp: dzīve pretēji, Michael Schumacher un Denis Kitchen (Blūmsberijs)
Rubē Goldberga māksla, atlasījusi Dženifera Džordža (Abrams ComicArts)
Co-Mix: Komiksu, grafikas un īsu paziņojumu retrospekcija, autors Art Spiegelman (Drawn & Quarterly)
Ģēnijs, ilustrēts: Deka Mullaneja un Brūsa Kanvela Aleksa Tota dzīve un māksla (LOAC / IDW)
Mīlestības un raķešu pavadonis, redaktori Marks Sobels un Kristija Valenti (Fantagraphics)

Labākais didaktiskais / akadēmiskais darbs
Pretvalstiski attēli amerikāņu celulozes un komiksu grāmatās, 1920–1960, autors Nathan Vernon Madison (McFarland)
Melnie komiksi: rasu un pārstāvības politika, rediģējuši Šeina C. Hovarda un Ronalds L. Džeksons II (Blūmberijs)
Zīmējums no dzīves: atmiņa un subjektivitāte komiksā, rediģējusi Džeina Tolmija (Misisipi Universitātes izdevniecība)
Starptautiskais komiksu žurnāls, rediģējis Džons A. Lents
Superhero lasītājs, rediģēja Čārlzs Hatfīlds, Džets Heers un Kents Vusters (Misisipi universitātes prese)

Labāks dizains
Art of Rube Goldberg, kuru veidojis Čads V. Bekermans (Abrams ComicArts)
Beta Apokalipses pārbaude, izstrādājis Toms Kačiņskis (Fantagraphics)
Ģēnijs, ilustrēts: Aleksa Tota dzīve un māksla, kuru izstrādājis Dīns Mullanejs (LOAC / IDW)
Lielais karš: 1. gada 1916. jūlijs: Somme kaujas pirmā diena: Joe Sacco panorāma, kuras autors ir Chin-Yee Lai (Norton)
Mazais Tomijs pazudis, 1. grāmata, autors: Kols Klosers (Koyama)


Raksta saturs atbilst mūsu principiem redakcijas ētika. Lai ziņotu par kļūdu, noklikšķiniet uz šeit.

Esi pirmais, kas komentārus

Atstājiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *

*

*

  1. Atbildīgais par datiem: Migels Ángels Gatóns
  2. Datu mērķis: SPAM kontrole, komentāru pārvaldība.
  3. Legitimācija: jūsu piekrišana
  4. Datu paziņošana: Dati netiks paziņoti trešām personām, izņemot juridiskus pienākumus.
  5. Datu glabāšana: datu bāze, ko mitina Occentus Networks (ES)
  6. Tiesības: jebkurā laikā varat ierobežot, atjaunot un dzēst savu informāciju.