Thashethem Thashethem (V)

Këtu kthehemi me më shumë thashetheme dhe / ose lajme të konfirmuara rreth filmave ose projekteve televizive bazuar në botën e komikave.

Duket se Frank Miller dëshiron të bëjë një përshtatje të Shpirtit më se të pranueshëm, dhe për këtë përveç Gabriel Match në rolin e Deni Kolt, dhe Samuel L. Jackson si Oktapod, ka nënshkruar as më shumë e as më pak se Scarlett Johansson tashmë Eva Mendes te luaj Fije mëndafshi tashmë Seraf rëre përkatësisht. I pari është sekretari i Oktapodit i cili përpiqet të cajole heroin (me mua ajo me siguri do të ketë sukses), dhe i dyti është një mik dhe fqinj (por jo një banor i Madridit siç thanë në Den, Col, në Dos, Tres), i cili i është kushtuar botës së spiunazhit në fshehtësi. Ju do të më lejoni të kënaqem duke vendosur fotot e këtyre dy grave.

Mendes dhe Johansson

Një thashethem mjaft i lëngshëm është ai që është ngritur përreth The Dark Knight, pasi që në një intervistë ata bënë Christian Bale për premierën e 3: 10 te Yuma (Nga rruga që përfitoj nga rasti të them se kur të lëshohet mos e humbisni), ata po i jepnin atij shufrën për sekretet e adaptimit të radhës të ordinancë në krye të Christopher Nolan, dhe pak i ngopur përfundova duke thënë se bashkë-ylli i tij në 3:10 i dha Yuma, sinparit Russell Crowe, do të bëjë një kameo në The Knight Dark, e cila ka gjeneruar debat midis atyre që e marrin seriozisht dhe atyre që mendojnë se ishte shaka ta linin vetëm. Mendoj se ishte më shumë si kjo e fundit sepse ata gjithashtu bënë shaka për mundësinë që Crowe të luante Robin kështu ...

Bale dhe Crowe

Më shumë gjëra, unë tashmë ju thashë që thashethemet në lidhje me filmin JLA kishin filluar të përhapeshin si zjarr, dhe regjisori mund të jetë në fund George Miller siç e prisja në fillim të gushtit, por teknologjia CGI mund të përdoret gjithashtu për xhirimet, domethënë, ajo gjenerohet nga kompjuteri nga kapja e lëvizjeve dhe tiparet e fytyrës së aktorëve. Në këtë mënyrë mund të mbështetesh Christian Bale, Me Brandon Routh (megjithëse kjo më duket se ai do të ishte i gatshëm ta bënte vetë) dhe me aktorë me peshë pa tarifat e tyre që qëllonin buxhetin. Por nga ana tjetër, ka zëra që sugjerojnë se Warner tashmë ka Tom Uelling për të bërë të Supermen në ekranin e madh dhe duke qenë pjesë e Lidhja e Drejtësisë. Nëse kësaj i shtojmë faktin se Ryan Reynolds, e cila duket se është e destinuar të luajë Blic, qoftë në filmin e tij apo si pjesë e JLA, ai nuk dëshiron të flasë shumë për këtë temë sikur të ishte një sekret shtetëror, e vërteta është se ajo jep ushqim për të menduar. Nga rruga, duke folur për Reynolds, njeriu ka qenë gjithmonë i varur në karakterin e Flash, por në një intervistë ai ka deklaruar se ajo që ai me të vërtetë do të donte të ishte në gjendje të luante Therja nëse filmi juaj është bërë. Djali ka shije të mirë dhe e vërteta është që nuk mendoj se do ta bënte keq nëse i jepte rrotullën që kishte Treshja e tehut. Në mënyrë që gratë të mos më akuzojnë se jam macho, këtu janë disa foto sugjestionuese të këtyre dy aktorëve.

Reynolds dhe Uelling

Dhe së fundmi, në atë kohë nuk ishte e qartë se si ju thashë në Actualidad Cine, por në fund konfirmohet se Stephen Sommers, regjisori i The Mummy dhe vazhdimi i tij, ose Van Helsing midis filmave të tjerë me kokoshka, do të jetë përgjegjës për adaptimin e GI Joe në kinema dhe skenarin e supozuar që ai kishte në projekt Kapërce pyjet ata kanë porositur Stuart rrahës, i cili së paku ka tituj të tillë si Garancia ose shumë i pritur (të paktën për mua) në rezyme 30 ditë natën, kështu që në atë anë ata dalin fitues të paktën. Ajo që nuk dihet është nëse ata kanë kontaktuar dikë që të sjellë ndonjë nga personazhet në jetë, Coooooooooobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!

G.I. Joe


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   bloger bat dijo

  Çfarë goditje të shkëlqyeshme ato të Scarlett dhe Eva !! E vërteta është se Miller si regjisor filmi nuk e di se si do të shkojë në "Shpirtin", por ajo që po zgjedh kastin femër është të bësh një monument XD

  Përshëndetje!

 2.   Roberto Corroto dijo

  E drejtë, le të shohim nëse Miller është në lartësinë e detyrës dhe nuk e fërkon veprën e artit gjenial Eisner në baltë, sepse përndryshe tifozët nuk do ta falnin, të paktën unë nuk do ta bëja.

  Një përshëndetje.

 3.   SAUL EDGARDO dijo

  Unë e rendita dhe më dukej shumë mirë, vazhdo kështu