Janar Panini News

Ne tashmë mund t'ju ofrojmë të shumta i ri çfarë do të ofrojë Panini për të hapur vitin. Ka disa që nuk mund t’i humbni:

LUFTA CIVILE: NISMA 0 nga Brian Michael Bendis, Warren Ellis dhe Marc Silvestri
Përmban Luftën Civile Iniciativa 1 dhe Marvel Spotlight Lufta Civile Pasojat në SHBA
Formati i vëllimit. 80 faqe. 2 €

100% MARVEL: THE BONEN BEN nga Brian Michael Bendis, Jeph Loeb, Alez Maleev, David Finch, Leinil Yu, Ed McGuinness, John Romita Jr. dhe John Cassaday
Përmban Luftën Civile: Rrëfimi 1/2 dhe Fallen Son Wolverine, Avengers, Captain America, Spider-Man dhe Iron Man USA
Formati 100% Marvel. 136 faqe. 11,50 €

XHEPI MARVEL: KUSH ISSHT AMERIKA E KAPTAINTAS? nga Stan Lee, Steve Englehart, Jim Steranko, Jack Kirby dhe Sal Buscema
Formati i Marvel Pocket. 208 faqe. 15 €

AVENGJERT E RI 25 nga Brian Michael Bendis dhe Lenil Yu
Përmban Avengers New 27 dhe 28 USA
Formati i librit komik. 48 faqe. 3,25 €

CAPTAIN AMERICA Vol. 7, 27 nga Ed Brubaker, Steve Epting dhe Mike Perkins
Përmban Captain America vëll. 5, 26 SHBA
Formati i librit komik. 24 faqe. 1,95 €

ZNJ. MARVEL 3 nga Brian Reed, Giuseppe Camuncoli, Roberto de la Torre, Patrick Zircher dhe Aaron Lopresti
Përmban Znj. Marvel Special 1 dhe Znj. Marvel Vol. 2, 11-14
Formati i vëllimit. 120 faqe. 8,60 €

DITARI I LUFTS 4 PENISHER nga Matt Faction dhe Ariel Olivetti
Përmban Punisher War Journal Vol. 2, 6 USA
Formati i librit komik. 24 faqe. 1,95 €

THE NEW FANTASTIC 4 1 nga Dwayne McDuffie, Dan Slott, Paul Pelletier dhe Andrea DiVito
Formati i librit komik. 48 faqe. 3,25 €
Përmban Fantastic Four 544 dhe The Thing Vol. 2, 6 USA

ANT-NJERIU I PREKreditueshëm 1 nga Robert Kirkman dhe Phil Hester
Përmban Luftë Civile: Zgjedhja e Anëve (Objektori i Ndërgjegjshëm) dhe Njeriu i Pashlyer i Milingonave 1-6 USA
Formati i vëllimit. 152 faqe. 9,50 €

HULK 12 nga Greg Pak, Peter David, Carlo Pagulayan dhe Jim Muniz
Përmban Hulk e Incredible Vol. 2, 104 dhe 105 dhe Shkatërrimi i Incredible Hulk 1-4 USA
Formati i vëllimit. 144 faqe. 9,25 €

RUNAWAYS Vol. 2, 10 nga Joss Whedon dhe Michael Ryan
Përmban Runaways Vol. 2, 25 USA
Formati i librit komik. 24 faqe. 1,95 €

DAREDEVIL Vol. 2, 23 nga Ed Brubaker, John Paul Leon dhe Michael Lark
Përmban Daredevil Vol. 2, 94 dhe 95 USA
Formati i librit komik. 48 faqe. 3,25 €

100% MARVEL: MOON KNIGHT 2 nga Charlie Huston, David Finch dhe Mico Suayan
Përmban Moon Knight vëll. 4, 7-12 USA
Formati 100% Marvel. 144 faqe. 12,00 €

100% MARVEL: GHOST RIDER 2 nga Daniel Way, Richard Corben, Mark Texeira dhe Javier Saltares
Përmban Ghost Rider Vol. 5, 6-11 USA
Formati 100% Marvel. 144 faqe. 12,00 €

100% MAX: PENISHER 7 nga Garth Ennis dhe Leandro Fernandez
Përmban Max: Punisher 37-42 USA
Formati 100% Marvel. 144 faqe. 12,00 €

SPIDERMAN Vol. 2, 15 nga Joe M. Straczynski, Peter David, Ron Garney dhe Todd Nauck
Përmban Amazing Spider-Man 539 dhe Friendly Fqinjët Spider-Man
17-19 SHBA
Formati i vëllimit. 96 faqe. 5,00 €

ASTONISHING X-MEN Vol. 2, 10 nga Joss Whedon dhe John Cassaday
Përmban X-Men Mahnitëse Vol. 3, 22 USA
Formati i librit komik. 24 faqe. 1,95 €

PATROL-X Vol. 3, 25 nga Ed Brubaker, Clayton Henry dhe Billy Tan
Përmban X-Men Uncanny 483 dhe 484 USA
Formati i librit komik. 48 faqe. 3,25 €

X-BURRA VOL. 3, 25 nga Mike Carey, Humberto Ramos dhe Chris Bachalo
Përmban X-Men 196 dhe 197 SHBA
Formati i librit komik. 48 faqe. 3,25 €

WOLF vëll. 4, 25 nga Daniel Way dhe Steve Dillon
Përmban Wolverine Origins 8 dhe 9 USA
Formati i librit komik. 48 faqe. 3,25 €

X-burra të rinj 29 nga Christopher Yost, Craig Kyle dhe Paco Medina
Përmban X-Men të Re 35 dhe 36 USA
Formati i librit komik. 48 faqe. 3,25 €

X-FACTOR 15 nga Peter David dhe Pablo Raimondi
Përmban X-Factor Vol. 3, 16 dhe 17 USA
Formati i librit komik. 48 faqe. 3,25 €

100% MARVEL. X-MEN: KONNG LUFTS PHOENIX nga Greg Pak dhe Tyler Kirkham
Përmban X-Men: Phoenix Warsong 1-5 USA
Formati 100% Marvel. 120 faqe. 10,75 €

ULTIMATE SPIDERMAN Vol. 2, 21 nga Brian Michael Bendis dhe Mark Bagley
Përmban Ultimate Spider-Man 108 dhe 109 USA
Formati i fundit. 48 faqe. 3,35 €

ULTIMATE FANTASTIC FOUR 22 nga Mike Carey dhe Mark Brooks
Përmban Ultimate Fantastic Four 39 dhe 40 USA
Formati i fundit. 48 faqe. 3,35 €

BoME - BLACK WIDOW nga Devin Grayson dhe JG Jones
Përmban Marvel Knights: Black Widow 1-3 USA
Më i miri i formatit Marvel. 80 faqe. 12,95 €

BoME - WOLF: NDER i Chris Claremont dhe Frank Miller
Përmban Wolverine 1-4 USA
Më i miri i formatit Marvel. 96 faqe. 14,95 €

BIBLIOTEKA MARVEL: X-MEN 21 nga Chris Claremont dhe John Romita Jr.
Përmban X-Men Uncanny 193-197 USA
Formati i Bibliotekës Marvel. 160 faqe. 5,20 €

SPIDERMAN: MARVEL TEAM-UP Vol. 2, 3 nga Chris Claremont dhe John Byrne
Përmban Marvel Team-Up 61-65 USA
Formati i vëllimit. 96 faqe. 7,75 €

Kulla e errët e STEPHEN KING: LINDJA E GUNMAN 5 nga Robin Furth, Peter David dhe Jae Lee
Përmban Dark Tower: The Gunslinger Lindur 5 USA
Formati i revistës. 48 faqe. 3,50 €

HOST CLUB 10 nga Bisco Hatori
Formati Manga. 200 faqe. 7,20 €

DESEO 1 nga Ayane Ukyô
Formati Manga. 208 faqe. 7,20 €

Panini Janar


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.