Dy pantallona të shkurtra nga Justice League: Chronicles of Gods and Monsters

Dy pantallona të shkurtra nga Justice League: Chronicles of Gods and Monsters.

Dy pantallona të shkurtra nga Justice League: Chronicles of Gods and Monsters.

Tashmë ka disa pamje paraprake të asaj që mund të shihet në serinë e animacioneve të projektit të njohur si Justice League: Chronicles of Gods and Monsters, për të cilën unë tashmë ju thashë këtu më pak se dy muaj më parë. Ky projekt përfshin një film të animuar, me prodhimin e legjendave Bruce Timm dhe Alan Burnett (garantimi i cilësisë), një komik për të cilin nuk dihet ende kush do të nënshkruajë skenarin, por kush do të jetë përgjegjës për aspektin vizual ( Brazilian Thony Silas), dhe një seri e animuar nga kapituj që është gjëja e parë që do të jeni në gjendje të shijoni edhe pse është e fundit që përmendet. Kjo seri do të ketë shpërndarjen e Machinima, e cila tashmë po jep pildorazos prej disa minutash në formën e webepisodes. I pari u luajt disa ditë më parë nga një version alternativ i ordinancë, në të cilën nën maskë nuk është Bruce Wayne por Kirk langstrom, që është, Man-Bat.

Këto versione të treshes mitike nën të cilën janë hedhur bazat, jo vetëm e JLA, por nga vetë DC, ato janë versione shumë më të errëta (megjithëse termi ka arritur nivelet e parodisë duke e prekur atë) sesa mund të mësohet publiku konsumator i zhanrit. Në fakt, rimorkio e dytë është edhe më e mirë se e para, në kuptimin që nuk ka pse të vizatojë skena të ashpra, apo një fund të papritur. Kjo përparim, me protagonist a Supermen se ai nuk është më bir i Jor-El, por i Gjeneral zod, e vë atë kundër një prej armiqve të tij klasikë, Brainiac, por në një mënyrë që me siguri do t'ju shokojë dhe befasojë në fund. Përveç Brainiac, ne kemi rreth Amanda më e madhe si President i Shteteve të Bashkuara dhe Doktor Sivana si një këshilltar i hutuar moral. Nëse dëshironi të shihni të dy pantallonat e shkurtra, thjesht duhet të klikoni në Vazhdoni leximin.

i shtrembëruar:

Bombë:


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Randall Martina dijo

    Mirembrema