Diçka aq e thjeshtë sa të jesh me ty

Diçka aq e thjeshtë sa të jesh me ty

Për adhuruesit e xhinseve blu ne sjellim një lajm të mirë. Më 4 prill doli romani i shumëpritur dhe i fundit në sagën "Diçka kaq e thjeshtë".

Sot në Literatura Actualidad, ne ju paraqesim rishikimin e ky roman, i cili i jep fund, tek aventurat dhe fatkeqësitë e djemve në sallën 1B.

Nuk është e lehtë t’u thuash lamtumirë këtyre djemve që na kanë bërë të psherëtijmë dhe të vuajmë aq shumë, megjithatë, si gjithçka në jetë, ne duhet të mbyllim kapituj. Blue Jeans arrin t’i thotë lamtumirë këtij seriali në një mënyrë delikate dhe shumë të suksesshme.

"Diçka aq e thjeshtë sa të jesh me ty" është një roman plot ndjenjë, ku pasqyrohen shqetësimet dhe problemet e çdo të riu, duke e lidhur kështu lexuesin nga faqja e parë në të fundit.

Mashtrim, tradhti, shantazh, drogë, sfida të pamundura, vdekje dhe natyrisht, dashuri, dhimbje. Të gjitha këto emocione të pasqyruara në roman, krijojnë një atmosferë tensioni dhe ndjeshmërie që pak autorë të kësaj zhanri i arrijnë.

Ata që nuk kanë pasur kënaqësinë të lexojnë dy romanet e mëparshme nuk shqetësohen. Blue Jeans ekspozon historinë nga një këndvështrim ku nuk do të humbni asnjë detaj.

Për adhuruesit dhe ndjekësit e serialit "Diçka kaq e thjeshtë ..." ne nuk do të zbulojmë shumë, por do ta bëjmë Ne do t'ju lëmë disa të dhëna të vogla nga ato që do të gjeni.

Pas largimit të papritur të Manut, nga Edinburgu mbërrijnë lajme që do t’i bëjnë flokët e shokëve të tij të skuadrës. Pavarësisht nga përpjekjet e Iria për ta harruar atë, dashuria mund të bëjë gjithçka, dhe natyrisht që gruaja galiciane nuk do ta ketë të lehtë të heqë dorë nga ndjenjat e saj.

Elena e gjen veten në një udhëkryq midis motrës së saj Marta dhe David, edhe pse jo vetëm për shkak të dashurisë. Dikush që mund të ndryshojë jetën tuaj do të kalojë rrugën tuaj. Vendimet që Elena do të marrë nuk do të jenë aspak të lehta.

Toni dhe Isa ... Kjo "po por jo" do të përfundojë duke e shuar Tonin, megjithëse ai do të bëjë të pamundurën për të marrë dashurinë e i YouTube, ju mund të keni një surprizë me rezultatin e kësaj historie.

Ainhoa ​​dhe Óscar duket se po e forcojnë miqësinë e tyre, megjithëse miqësia nuk mund të jetë e vetmja gjë që qëndron mes tyre.

I dashur Julen do të duhet të përballet me një nga gjërat më të vështira që mund të përballet në këtë jetë. Dhe deri këtu mund të llogarisim.

Një detaj i fundit ... ne kemi një vajzë të re në zyrë, ose më mirë, në dhomën që Nicole ishte duke zënë. Por ... paraqitjet mund të jenë mashtruese.

Çfarë e ardhme pret protagonistët tanë të dashur? Mos e humbni këtë lexim. "Diçka aq e thjeshtë sa të jesh me ty" është qershia mbi tortë.

 

 

 

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.