Dhurata perfekte për adhuruesit e leximit

Dhurata perfekte për adhuruesit e leximit - Minibook

Vetëm ata prej nesh që duan të lexojnë e kuptojnë vlerën e të qenit i talentuar, për shembull, një fener i thjeshtë LED dritë me kapëse për ta vendosur në libër ... Apo nuk është e vërtetë? Kjo është arsyeja pse shumë prej artikujve që kam gjetur gjatë gjithë kërkimeve të mia "Dhurata perfekte për adhuruesit e leximit". 

Trueshtë e vërtetë që disa dhurata që mund të gjejmë në disa dyqane virtuale janë më "korra" por të tjerat janë edhe të dobishme edhe argëtuese ... Nëse keni një mik që pëlqen të lexojë, nëse vetë jeni gjithmonë në kërkim të faqeshënuesve ose të tjera gjëra të vogla që shoqërojnë momentin tuaj të leximit, ky artikull po mendon veçanërisht për ju.

Bookmark me shënues linjë

Dhurata perfekte për adhuruesit e leximit

Faqeshënuesit është një nga shpikjet më të shquara, nuk është thënë më mirë, por çfarë mendoni për një faqeshënues gome origjinal që mund të na tregojë gjithashtu me cilën linjë specifike kemi qëndruar? Është perfekte! Kjo na kursen kohën e kërkimit të linjës dhe gjithashtu, nëse nuk e mbajmë mend, na kursen gjithashtu nga fillimi nga fillimi.

Qirinj me erën e një libri

Dhurata perfekte për adhuruesit e leximit - Qiri

Një nga arsyet e shumta që u japim atyre prej nesh që vazhdojnë të preferojnë librin fizik nga ebook, është padyshim ajo aroma e librit kur hapim faqet e saj. Epo, nuk do të keni më justifikime: Ka qirinj me erën e një libri! Ne nuk e dimë nëse është qiri tipike që erë më shumë para ndezjes, por ajo për të cilën jemi të sigurt është se është një dhuratë super e përshtatshme për ata që duan të lexojnë.

Vulë që personalizon librat e tu

Dhurata perfekte për adhuruesit e leximit - Pullë

Po sikur të kesh një pullë që i jep më shumë personalitet dhe karakter librave në bibliotekën tënde? Shikoni imazhin që ne bashkangjitim dhe ajo mahnit ... isshtë artikulli i përsosur për ata që i mbajnë librat e tyre si ar në leckë në bibliotekën e tyre ... Nga ata lexues që madje e kanë të vështirë të kërkojnë që të ju lënë një libër .

Një mini-libër si varëse

Kjo dhuratë mund të duket si një "geek" por unë e dua atë: një gjerdan me një mini-libër si varëse. Ndoshta nuk e keni përdorur atë si një aksesor mode, por si një zinxhir kyç ose zbukurim që varet nga çanta ose çanta juaj e shpinës. A nuk tingëllon si cucada?

Mbështetje gjatë larjes

Dhurata perfekte për të lexuar të dashuruar - Banjë me shkumë

Imagjinoni sa vijon: Banjë me shkumë relaksuese, lloji që kur të dilni jashtë jeni aq të relaksuar sa që gjithçka që dëshironi është të shkoni të flini në pozicionin fetal; gotë verë dhe libër Po, ju rrezikoni që libri të bjerë në ujë dhe banja relaksuese të bëhet një makth, por dhe sa i mirë dhe i veçantë do të ishte ai moment ...

Shikoni mbështetjen për të cilën po flasim ... A do ta blini?

Dhe pasi të keni parë këto pesë artikuj, cilët do të blini? Cilin shihni që ka pak ose aspak të ardhme në shitje?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   javiersantossantos dijo

  Kam parë disa dhurata që më interesojnë. A mund të vendosni ku t’i lokalizoni? . Faleminderit

 2.   Susana gonzalez porras dijo

  Po, ju lutem na tregoni se ku mund t'i gjeni. Faleminderit.