A e njihni aplikacionin Bookchoice?

Ju tashmë e dini se çfarë risie në tregun letrar paraqitet, një risi për të cilën ne kujdesemi të ju sjellim ... Aktualisht ka mjaft aplikacione që na ofrojnë libra dhe libra audio për një çmim të vogël, por sot ju sjellim edhe një më shumë. A e njihni aplikimin Librar? Nëse jo, qëndroni dhe lexoni këtë artikull dhe zbuloni në detaje se si funksionon.

Çfarë është 'Bookchoice' dhe si funksionon?

Bookchoice është një aplikacion në internet që, nën regjistrim, është përgjegjës për t'ju ofruar përfitimet e mëposhtme në muaj:

  • 8 ebooks dhe libra audio të reja çdo muaj.
  • Shitesit me te mire dhe gurë të çmuar të fshehur nga e gjithë bota.
  • Ju mund t'i keni të gjitha të disponueshme në app nga Bookchoice.
  • Dhe së fundmi, do të keni të gjithë librat në dispozicion për një vit.

Çfarë avantazhesh gjejmë?

Avantazhi kryesor që gjejmë në këtë aplikacion është ai na mban të azhurnuar duke folur me shkrim. Pasja e një libri ose libri audio të shkarkuar në një tabletë ose në celularin tuaj do të thotë që ne mund ta kemi atë në çdo kohë që kemi pak kohë të lirë për të lexuar.

Një avantazh tjetër mjaft i besueshëm është se na sjell i ri që mbase në një dyqan librash ose nga vetë ne nuk do ta gjenim, nga autorë pak të njohur ose botues më pak të njohur.

Ka një çmim i arsyeshëm: 3 euro në muaj për 8 libra elektronikë dhe 8 libra audio.

Pengesat kryesore

Pengesa kryesore që ne shohim është se megjithëse ka një çmim të volitshëm, e vetmja formë e pagesës është duke paguar shumën Muaj 12 në një vetëm tarifë, që është, 47.88 euro në vit. Gjë që nuk është aspak e rehatshme për studentët me më pak burime financiare.

Kjo pikë mund t'i bëjë lexuesit të heqin dorë nga ky aplikacion dhe të kërkojnë të tjerë që janë shumë më të përballueshëm ose me mënyra më të lehta pagese.

Dhe për ju, çfarë mendoni për këtë aplikacion libri? A e njihnit? A do ta paguanit atë tarifë vjetore për 8 libra elektronikë dhe libra audiorë mujorë? Apo, përkundrazi, a konsideroni se ka aplikime aktuale për libra shumë më mirë se ky?

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.