Nominēts Eisner 2015 konkursam

Nominēts Eisner 2015.

Nominēts Eisner 2015.

Nominācijas Eisnera balvas 2015 un starp lielo kategoriju skaitu ir daži spāņu autori, piemēram, Deivids Aja, Markoss Martins, Meritxell Bosch, Max, Juan Díaz Canales y Juanjo Guarnido viettura attēls. Pilns saraksts zemāk:

Labākais īss stāsts

Rina Ayuyang “Sākuma beigas” vietnē muthamagazine.com
Pītera Kupera “Līķis uz Imjina!” Meistarīgās zīmēs: Karikatūristi, kas mainīja pasauli (Simons un Šusters)
Lī Bermejo “Noteikums numur viens” Betmena melnbaltajā Nr. 3 (DC)
Maksa Landisa un Džoka “Vienu roku klapēšanas skaņa” filmā Supermena piedzīvojumi Nr. 14 (DC)
Emīlijas Kerolas “Kad tumsa nospiež” vietnē emcarroll.com/comics/darkness/

Labākais viens numurs (viens metiens)

Kurts Busieks un Brents Andersons (Vertigo / DC) “Astro City # 16: Wish I May”
Evana Dorkina un Džilas Tompsones (Tumšais zirgs) “Zagto zvēri: mednieki un savācēji”
Maikla Alreda “Madman in Your Face 3D Special” (attēls)
Marvel 75. gadadienas svinības Nr. 1? (Marvel)
"Daudzveidība: Pax Americana # 1?", Autori Grants Morisons un Frenks Kvīti (DC)

Lai turpinātu redzēt visu sarakstu, varat noklikšķināt Turpināt lasījums.

Labākās sērijas regulāri

“Astro City”, autori Kurts Busieks un Brents Andersons (Vertigo)
“Bandette”, autori Pols Tobins un Kolleina Kovera (Monkeybrain)
"Hawkeye", Matt Fraction un David Aja (Marvel)
“Sāga”, autori Braiens K. Vogens un Fiona Staples (attēls)
“Dienvidu bastardi”, autori Džeisons Ārons un Džeisons Latūrs (attēls)
Roberta Kirkmana, Čārlija Adlarda un Stefano Gaudiano "The Walking Dead" (attēls / Skybound)

Labākā ierobežotā sērija

“Daredevil: Road Warrior”, autori Marks Veids un Pīters Krauze (Marvel Infinite Comics)
Ēriks Šanovers un Gabriels Rodrigess (IDW) “Mazais Nemo: atgriešanās Slumberlandē”
“Daudzveidība”, autori Grants Morisons et al. (DC)
“Privātā acs”, autori Braiens K. Vons un Markoss Martins (sindikāta panelis)
Nils Gaimans un Dž. Viljamss III (Vertigo / DC) "Sandman: Overture"

Labākā jaunā sērija

Eds Brubakers un Šons Filipss “Izgaist” (attēls)
“Lumberjanes”, autori Šenons Vatterss, Greisa Eliss, Noelle Stīvensone un Brūka A. Alena (BOOM! Box)
'Jaunkundze. Marvel ', autori: G. Willow Wilson un Adrian Alphona (Marvel)
“Raķešu jenots”, autors Skotijs Jangs (Marvel)
Kieron Gillen un Jamie McKelvie "The Wicked + The Divine" (attēls)

Labākā publikācija jaunajiem lasītājiem (līdz 7 gadiem)

Lī Nordlings un Meritxell Bosch (Lerner / Graphic Universe) “BirdCatDog”
Džons Martcs (Koyama Press) “Kaķis, vārdā Tim un citi stāsti”
"Hello Kitty, Hello 40: Svinības 40 stāstos", rediģēja Traci N. Todd un Elizabeth Kavasaki (VIZ)
Joey Weiser (Oni) "Mermin, 3. grāmata: dziļi niršanas gadījumi"
“Zooloģiskā dārza bokss”, autori Ariels Kohns un Ārons Nelss Steinke (pirmā sekunde)

Labākā bērnu publikācija (8–12 gadi)

'Batman Li'l Gotham, sēj. 2 - Dereks Fridolfs un Dastins Ngujens (DC)
“El Deafo”, autors: Cece Bell (Amulets / Ābrams)
“Es biju kaķis”, autori Pols Tobins un Bendžamins Djūijs (Oni)
Ēriks Šanovers un Gabriels Rodrigess (IDW) “Mazais Nemo: atgriešanās Slumberlandē”
Art Talta Baltazara un Franko (DC) “Tiny Titans: Return to Treehouse”

Labākā jauniešu publikācija (13-17 g.)

Tonija Sandovaļa “Doomboy” (magnētiskā prese)
Jimmy Gownley (Grafiks / Scholastic)
“Lumberjanes”, autori Šenons Vatterss, Greisa Eliss, Noelle Stīvensone un Brūka A. Alena (BOOM! Box)
Džefs Pārkers un Sandijs Džarels (Oni) “Meteor Men”
Džena Luena Janga un Sonija Levi (pirmā sekunde) “Ēnu varonis”
Farel Dalrymple (pirmā sekunde) “The Wrenchies”

Labākā humoristiskā publikācija

Ričarda Tompsona (Endrjū Makmels) “Pilnīga caurule”.
'Suņu muca un mīlestība. Un tādas lietas. Un kaķi. ' autors Džims Bentons (NBM)
'Groo vs. Konans ”, autori Serhio Aragonészs, Marks Evanjē un Toms Jeatess (Tumšais zirgs)
“Raķešu jenots”, autors Skotijs Jangs (Marvel)
Nika Spensera un Stīva Lībera (Marvel) “Spider-Man izcilākie ienaidnieki”

Labākā antoloģija

"Tumsā: šausmu antoloģija", redaktore Reičela Deeringa (Tiny Behemoth Press / IDW)
'Mazais Nemo: Sapņo vēl vienu sapni', rediģējuši Džošs O'Nīls, Endrjū Karls un Kriss Stīvenss (Siseņi)
"Masveida: geju erotiska manga un vīrieši, kas to izdara", rediģēja Ann Ishii, Chip Kidd un Graham Kolbeins (Fantagraphics)
'Meistarīgās zīmes: karikatūristi, kas izmainīja pasauli', rediģēja Monte Beauchamp (Simon & Schuster)
"Lai beigtu visus karus: Pirmā pasaules kara grafiskā antoloģija", rediģēja Džonatans Klods un Džons Stjuarts Klarks (planējošais pingvīns)

Labākais digitālais komikss / Webcomic

“Bandette”, autori Pols Tobins un Kolleina Kūvera, Monkeybrain / comiXology.com
"Failing Sky", autors Dax Tran-Caffee, failingsky.com
Braiena Fīsa "Pēdējais mehāniskais monstrs", lastmechanicalmonster.blogspot.com
Noelle Stephenson 'Nimona', gingerhaze.com/nimona/comic
Braiena K. Vona un Markosa Martina “Privātā acs”, panelyndicate.com

Labākais uz realitāti balstīts darbs

"Vai mēs nevaram runāt par kaut ko patīkamāku?" autors Rozs Časts (Blūmsberijs)
MariNaomi “Pūķa elpa un citi patiesi stāsti” (2.d mākonis / necivilizētas grāmatas)
“El Deafo”, autors: Cece Bell (Amulets / Ābrams)
'Hiphopa ģimenes koks, sēj. 2?, Autors Ed Piskor (Fantagraphics)
Nathan Hale's Hazardous Tales: Līgumi, tranšejas, dubļi un asinis, autors Nathan Hale (Abrams)
"Lai beigtu visus karus: Pirmā pasaules kara grafiskā antoloģija", rediģēja Džonatans Klods un Džons Stjuarts Klarks (planējošais pingvīns)

Labākais grafiskais albums (jauns)

Stīvena Kolinsa (Pikadora) “Gigantiskā bārda, kas bija ļauna”
Ričarda Makgivera (Panteons) “Šeit”
Žils Faifers (Liveright) “Nogalini manu māti”
Roba Deivisa (SelfMadeHero) "Bezmātes krāsns"
Bryan Lee O'Malley "Sekundes" (Ballantine Books)
Mariko Tamaki un Jillian Tamaki “Šī viena vasara” (pirmā sekunde)

Labākais grafiskais albums (atkārtota izdrukāšana)

'Dave Dorman's Wasted Lands Omnibus' (Magnētiskā prese)
"Kā būt laimīgam", autore Eleonora Deivisa (Fantagraphics)
Džima Vudringa “Jim” (fantastika)
Tonija miljonāra “Zeķu pērtiķu kase” (Fantagraphics)
Emīlijas Kerollas “Caur mežu” autors (McElderry Books)

Labākā arhīvu kolekcija vai projekts - komiksi

'The Complete ZAP Comix Box Set', rediģējis Gerijs Grots kopā ar Maiku Katronu (Fantagraphics)
'Steranko Nick Fury Agent of SHIELD Artist's Edition', rediģējis Skots Dunbjērs (IDW)
Karla Barka "Volta Disneja Donalda pīle: Vienradža taka", rediģējis Gerijs Grots (Fantagraphics)
Dons Rosa, Volta Disneja tēvocis Skrūgs un Donalds Pīle: Dēla dēls, rediģējis Deivids Geršteins
'Volta Kellija Pogo: Pilnīgi Dell komiksi, sēj. 1–2, rediģējis Daniels Hermans (Hermesa)
“Witzend”, autors Voless Vuds et al., Rediģējis Gerijs Grots ar Maiku Katronu (Fantagraphics)

Labākā arhīvu kolekcija vai projekts - Preses sloksnes

'Winsor McCay's Complete Little Nemo', rediģējis Aleksandrs Brauns (TASCHEN)
'Edgara Raisa Burousa Tarzāns: Svētdienas komiksi, 1933. – 1935. Gads, autors Hal Foster, rediģēja Brendans Wright (Dark Horse)
Tove Jansson 'Moomin: The Deluxe Anniversary Edition', rediģējis Toms Devlins (Drawn & Quarterly)
“Pogo, sēj. 3: Pierādījumi pretrunā ”, autors Volts Kellijs, rediģējuši Karolīna Kellija un Ēriks Reinolds (Fantaglics)
'Volta Disneja Mikija pele, sēj. 5–6, autors Floids Gotfredsons, rediģējuši Deivids Geršteins un Gerijs Grots (Fantagraphics)

Labākais Ziemeļamerikas starptautiskā materiāla izdevums

Fabien Vehlmann un Kerascoët “Skaista tumsa” (Drawn & Quarterly)
Filma “Blacksad: Amarillo”, autori Huans Diass Kanaless un Huanjo Guarnido (tumšais zirgs)
Hugo Pratt (IDW / Euro Comics) “Corto Maltese: Under the Capricorn Sign”
Lauri un Jaakko Ahonens (Dark Horse / SAF) “Jaybird”
Benoît Peeters un François Schuiten ("Sliecošā meitene") (Alaxis Press)

Labākais Ziemeļamerikas starptautiskā materiāla izdevums (Āzija)

Hiroshi Sakurazaka, Ryosuke Takeuchi, Takeshi Obata un yoshitoshi ABe (VIZ) “Viss, kas jums vajadzīgs, ir nogalināt”.
Moyoco Anno (vertikāli) “Drēbēs, kuras sauc par taukiem”
'Meistars Kītons, 1. sējums, autori Naoki Urasava, Hokusei Katsušika un Takaši Nagasaki (VIZ)
One-Punch Man, autori One un Yusuke Murata (VIZ)
Shigeru Mizuki (Drawn & Quarterly) “Showa 1939–1955 un Showa 1944–1953: Japānas vēsture”
Mamoru Hosada un Yu (Yen Press) “Vilku bērni: Ame un Yuki”

Labākais scenārists

Džeisons Ārons, “Sākotnējais grēks”, “Tors”, “Dusmu vīri” (Brīnums); "Dienvidu bastards" (attēls)
Kellija Sjū DeKonika, 'Captain Marvel' (Marvel); "Diezgan nāvīga" (attēls)
Grants Morisons, “Daudzveidība” (DC); “Annihilator” (leģendārie komiksi)
Braiens K. Vogens, 'Sāga' (attēls); "Privātā acs" (sindikāta panelis)
G. Vils Vilsons, ”kundze Brīnums (Marvel)
Džīns Luens Jangs, “Avatar: The Last Airbender” (Tumšais zirgs); "Ēnu varonis" (pirmā sekunde)

Labākais rakstnieks / karikatūrists

Sergio Aragonés, “Sergio Aragonés Funnies” (Bongo); 'Groo vs. Konans (tumšais zirgs)
Čārlzs Bērnss, “Cukura galvaskauss” (Panteons)
Stīvens Kolinss, “Milzīgā bārda, kas bija ļauna”
Ričards Makgaivers, “Šeit” (Panteons)
Stan Sakai, Usagi Yojimbo: Senso, Usagi Yojimbo Color Special: The Artist (Dark Horse)
Raina Telgemeier, “Māsas” (Graphix / Scholastic)

Labākā rasētāja / tintera vai atvilktnes / tintes komanda

Adrians Alfona, - kundze Brīnums (Marvel)
Maiks Alreds, “Sudraba sērfotājs” (Marvel); “Madman in your face 3D Special” (attēls)
Frenks Galīgi, "Daudzveidība" (DC)
Fransuā Šuitens, “Piecēlusies meitene” (Alaxis Press)
Fiona Staples, Sāga (attēls)
Babs Tarrs, "Batgirl" (DC)

Labākais karikatūrists / multimediju mākslinieks (interjera māksla)

Lauri un Jaakko Ahonens, “Jaybird” (tumšais zirgs)
Kolleina Kovera, “Bandette” (pērtiķu smadzenes)
Maiks Del Mundo, “Elektra” (Marvel)
Juanjo Guarnido, “Blacksad: Amarillo” (tumšais zirgs)
Dž. Viljamss III, “Smilšu vīrs: Overture” (Vertigo / DC)

Labākais vāka mākslinieks

Darwyn Cooke, "DC Comics Darwyn Cooke Month Variant Covers" (DC)
Maiks Del Mundo, “Elektra”, “X-Men: Legacy”, “A + X”, “Dexter”, “Dexter Down Under” (Marvel)
Frančesko Francavilla, “Aizsaule ar Arhiju” (Arhijs); "Grindhouse: Durvis tiek atvērtas pusnaktī" (Dark Horse); "Krēslas zona", "Django / Zorro" (dinamīts); “X faili” (IDW)
Džeimijs Makkelijs / Metjū Vilsons, “Ļaunie + dievišķie” (attēls); 'Jaunkundze. Brīnums (Marvel)
Fils Noto, Melnā atraitne (Marvel)
Alekss Ross, 'Astro City' (Vertigo / DC); "Betmens 66: Zaudētā epizode", "Betmens 66 satiek zaļo sirsniņu" (DC / Dynamite)

Labākais kolorists

Laura Allreda, “Sudraba sērfotājs” (Marvel); “Madman in your face 3D Special” (attēls)
Nelsons Daniels, “Mazais Nemo: atgriešanās Slumberlandē”, “Judge Dredd”, “Wild Blue Yonder” (IDW)
Lovern Kindzierski, “Kapu grāmata, sēj. 1-2? (Harper)
Metjū Petzs, “Kāja” (augšējais plaukts)
Deivs Stjuarts, “Hellboy in Hell”, “BPRD”, “Abe Sapien”, “Baltimore”, “Lobster Johnson”, “Witchfinder”, “Shaolin Cowboy”, “Aliens: Fire and Stone”, “DHP” (Tumšais zirgs )
Metjū Vilsons, “Supermena piedzīvojumi” (DC); "Ļaunie + Dievišķie" (attēls), "Daredevil", "Thor" (Marvel)

Labākais zīmju veidotājs

Džo Karamagna, - kundze Marvel ',' Daredevil '(Marvel)
Tods Kleins, “Fables”, “The Sandman: Overture”, “The Unwritten” (Vertigo / DC); "Nemo: Berlīnes rozes" (augšējais plaukts)
Makss, “tvaiks” (fantāzijas)
Džeks Morelli, “Pēcnāves dzīve ar Ārčiju”, “Ārčijs, Betija un Veronika utt.”. (Ārčijs)
Stan Sakai, Usagi Yojimbo: Senso, Usagi Yojimbo Color Special: The Artist (Dark Horse)

Labākais periodiskais izdevums / žurnālistika, kas saistīta ar komiksiem

'Alter Ego', rediģējis Rojs Tomass (TwoMorrows)
"Komiksu veidotājs", rediģējis Džons B. Kuks (TwoMorrows)
“Komiksu grāmatu resursi”, rediģēja Džona Veilenda, www.comicbookresources.com
“Komiksu alianse”, rediģēja Endijs Khouri, Kalebs Gellners, Endrjū Vīlers un Džo Hjūzs, www.comicsalliance.com
tcj.com, rediģējuši Dens Nadels un Timotijs Hodlers (Fantagrapahics), www.tcj.com

Labākā grāmata, kas saistīta ar komiksiem

"Komiksi laika gaitā: ikonu, elku un ideju vēsture (4 sējumi)", rediģējis M. Kīts Bukers (ABC-CLIO)
Gregs Sadovskis (Fantagraphics) "Rāpojošā nāve no Neptūna: Bazilika Volvertona dzīve un komiksi"
'Genius Animated: Aleksa Tota karikatūras māksla, sēj. 3 - Dīns Mullanijs un Brūss Kanvels (IDW / LOAC)
Maikls Aleksandrs Kāns un Ričards Semjuels Vests (IDW / LOAC) “Kādi muļķi ir šie mirstīgie: stāsts par ripu”
Roy Thomas un Josh Baker (TASCHEN) '75 gadi Marvel Comics: No zelta laikmeta līdz sudraba ekrānam '

Labākais akadēmiskais darbs

A. Deivids Lūiss (Palgrave Macmillan) “Amerikāņu komiksi, literatūras teorija un reliģija: supervaroņu pēcnāves dzīve”
Endrjū Hobereka (Rutgers University Press) “Sargu apsvēršana: poētika, īpašumi, politika”
Maikla Barjēra (Kalifornijas Universitātes Preses) grāmata “Funnybooks: Labāko amerikāņu komiksu grāmatu neticamie slavas”
"Grafiskā informācija: Ebreju sieviešu konfesionālie komiksi esejās un intervijās", rediģēja Sāra Lightmane (McFarland)
"Komiksu izcelsme: no Viljama Hogarta līdz Vinsoram Makkejam", autors Thierry Smolderen, tr. autori Barts Bītijs un Niks Ngujens (Misisipi universitātes prese)
Katherine Roeder (Misisipi universitātes prese) “Plašā nomodā Slumberlandē: fantāzija, masu kultūra un modernisms Vinsora Makkeja mākslā”

Labākais pasta dizains

"Betmens: Kellija Džonsa galerijas izdevums", izstrādājis Džošs Bītmens / Brainchild Studios (Graphitti / DC)
"Pilnīgs ZAP Comix kastes komplekts", kuru izstrādājis Tonijs Ongs (Fantagraphics)
"Mazais Nemo: Sapņo vēl vienu sapni", projektējis Džims Rugs (Locust Moon
“Ielas attēls”, izstrādājis Paskāls Rabate (NBM / Comics Lit)
"Winsor McCay's Complete Little Nemo", izstrādājusi Anna Tina Kessler (TASCHEN)


Raksta saturs atbilst mūsu principiem redakcijas ētika. Lai ziņotu par kļūdu, noklikšķiniet uz šeit.

Esi pirmais, kas komentārus

Atstājiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *

*

*

  1. Atbildīgais par datiem: Migels Ángels Gatóns
  2. Datu mērķis: SPAM kontrole, komentāru pārvaldība.
  3. Legitimācija: jūsu piekrišana
  4. Datu paziņošana: Dati netiks paziņoti trešām personām, izņemot juridiskus pienākumus.
  5. Datu glabāšana: datu bāze, ko mitina Occentus Networks (ES)
  6. Tiesības: jebkurā laikā varat ierobežot, atjaunot un dzēst savu informāciju.