2013. gada Eisnera balvu nominanti

2013. gada Eisner nominanti

Nu, tā kā Barselonas komiksu izstādes paģiras joprojām virza virs to cilvēku galvām, kuriem bija paveicies apmeklēt, mēs konstatējām, ka pagājušajā naktī tika paziņotas nominācijas vairāk nekā prestižajiem Eisnera balvas. Kā vienmēr, šeit mēs analizējam savu klātbūtni starp nominantiem, cerot, ka nākamais solis ir paziņot, ka viņi ir apbalvoti tāpat kā pagājušajā gadā Markoss Martins un Akira Komiksi. Šajā gadījumā lieta ir koncentrēta divos punktos: Deivids Aja y Juanjo Guarnido viettura attēls.

Pirmais monopolizē četras nominācijas ne vairāk, ne mazāk: labākais karikatūrists, labākais vāka mākslinieks un tā daļa, kas viņu skar (kopā ar Mets Frakcija un uzņēmums) Labākās sērijas un Labākās jaunās sērijas Hawkeye. Otrajam ir divi: labākais plastmasas / multimediju mākslinieks un kopā ar Huans Diazs Kanaless nominēts kā labākais ārzemju materiāla amerikāņu izdevums Blacksad: Klusais elle (ti, ellē, klusums).

Viņi parādās arī kā nominanti Fernando Treba y Javier Mariscal Labāka cita nesēja pielāgošana Čiko un Rita (šeit rediģējis Sins Entido). Būtu jājautā Trebai, vai viņš turpina domāt tāpat par komiskajiem pielāgojumiem lielajā ekrānā pēc šīs nominācijas.

Vienu klikšķi uz Turpināt lasījums jūs atradīsit visu milzīgo sarakstu pēc kategorijām.

Labākais īss stāsts
Džefa Vilsona un Teda Meja filma “Putnu dziesma sagrauj klusumu” 4. ievainojumā (Teds maijs / alternatīva)
Jona Maknotna “Elmview” Dokvudā (Nobrow)
Maikla Kupermana filma "Mēness 1969: 1969. gada Mēness palaišanas patiesais stāsts" filmā "Tales Designed to Thrizzle # 8" (fantastika)
Drewscape filma “Kustība uz priekšu” izdevumā Monsters, Miracles & Majonēze (Epigram Press)
Lillijas Kerē “Varavīksnes mirklis” ar galvām vai astēm (fantastika)

Labākais viens numurs
4. zaudējums: Maikla DeForža (Koyama Press) “Modes problēma”
Purvs, autors Bekijs Kloonans (pašpublicējis)
Ītana Rilija pāvesta cepures Nr. 3 (AdHouse Books)
Post York # 1, autori Džeimss Rombergers un Krosbijs (necivilizētās grāmatas)
Maikla Kupermana (Fantagraphics) pasakas, kas paredzētas 8. vietai

Labākā sērija
Fatale, autori: Eds Brubakers un Šons Filipss (attēls)
Hawkeye, Matt Fraction un David Aja (Marvel)
Džonatana Hikmana un Nika Pitarra Manhetenas projekti (attēls)
Pravietis, Brandon Graham un Simon Roy (attēls)
Sāga, autori Braiens K. Vogens un Fiona Staples (attēls)

Labākā jaunā sērija
Piedzīvojumu laiks, Ryan North, Shelli Paroline un Braden Lamb (kaboom!)
Bandete, Paul Tobin un Colleen Coover (Monkeybrain)
Fatale, autori: Eds Brubakers un Šons Filipss (attēls)
Hawkeye, Matt Fraction un David Aja (Marvel)
Sāga, autori Braiens K. Vogens un Fiona Staples (attēls)

Labākā bērnu publikācija (līdz 7 gadiem)
Bērnu nams prezidentam, Dženifera L. Holma un Metjū Holms (Random House)
Benijs un Penijs filmā Lights Out, autors Džefrijs Hejs (Toon Books / Candlewick)
Kitija un Dino, autore Sara Ričarda (Yen Press / Hachette)
Maija satricina Rutu Modan (Toon Books / Candlewick)
Zigs un Vikijs govī, autori Nadja Spīgelmana un Trade Loeffler (Toon Books / Candlewick)

Labākā jauniešu publikācija (vecumā no 8 līdz 12 gadiem)
Piedzīvojumu laiks, Ryan North, Shelli Paroline un Braden Lamb (kaboom!)
Amuleta grāmata 5: Elfu princis, autors: Kazu Kibuishi (Scholastic)
Govs zēns: zēns un viņa zirgs, autori Nate Cosby un Chris Eliopoulos (Archaia)
Krogana lojalitāte, autors: Kriss Šveicers (Oni)
Hilda un pusnakts milzis, autors Lūks Pīrsons (Nobrow)
Ceļš uz Ozu, aut. L. Frenks Baums, adaptējuši Ēriks Šanovers un Skoti Jangs (Marvel)

Labākā publikācija pusaudžiem (vecumā no 13 līdz 17 gadiem)
Piedzīvojumu laiks: Marselīna un kliedzošās karalienes, autore Meredita Gran (kaboom!)
Annija Salivana un Helēnas Kelleres izmēģinājumi, autors Džozefs Lamberts (Karikatūru pētījumu centrs / Disneja hiperions)
Ichiro, autors: Ryan Inzana (Houghton Mifflin)
Spera, sēj. 1 Josh Tierney et al. (Arhija)
Laika grumba, autore Madeleine L'Engle, adaptējusi Hope Larson (FSG)

Labākā humoristiskā publikācija
Piedzīvojumu laiks, autors: Ryan North, Shelli Paroline, Braden Lamb (kaboom!)
BBXX: Baby Blues 1. un 2. desmitgade, Džerijs Skots un Riks Kirkmans (Endrjūss Makmeils)
Darts Vaders un Dēls, autors Džefrijs Brauns (hronika)
Kailie karikatūristi, rediģējis Gerijs Grots (Fantagraphics)

Labākais digitālais komikss
Skudru komikssautors: Maikls Deforge
Bandeteautori Pols Tobins un Kolleina Kovera
Tas viss sāpēsautors Farels Dalrimpls
Mūsu asinīm notraipītais jumtsautors Raiens Endrjūss
Osteru karš: Ben Towle

Labākā antoloģija
Dark Horse Presents, rediģējis Maiks Ričardsons (Dark Horse)
Nav taisnu līniju: Četru gadu desmiti Queer Comics, rediģējis Džastins Hols (Fantagraphics)
Nobrow # 7: Drosmīga jaunā pasaule, rediģējuši Alekss Spiro un Sems Artūrs (Nobrow)
2000 AD, rediģējis Mets Smits (dumpis)
Kur ir miris nulle?, Rediģējis Džefs Ranjo (Kur ir miris nulle?)

Labākais uz realitāti balstīts darbs
Annija Salivana un Helēnas Kelleres izmēģinājumi, autors Džozefs Lamberts (Karikatūru pētījumu centrs / Disneja hiperions)
Kārteru ģimene: neaizmirstiet šo dziesmu, autori: Frenks M. Jangs un Deivids Laskijs (Abrams ComicArts)
Ķīniešu dzīve, autori Li Kunwu un P. Ôtié (pašu veidots varonis)
Bezgalīgā gaidīšana un citi stāsti, autore Džūlija Verca (Koyama Press)
Marmors: mānija, depresija, Mikelandželo un es, autore Elena Fornija (Gotham Books)
Jūs nekad nezināt, 3. grāmata: Kareivja sirds, autore: C. Tailere (Fantagrafika)

Labākais grafiskais romāns
Krisa Vare (Panteons) jaunie celtniecības stāsti
Goliāts, autors Toms Gaulds (Drawn & Quarterly)
Strops, Čārlzs Bērnss (Panteons)
Unterzakhn, autore Lela Kormena (Šokena)
Jūs nekad nezināt, 3. grāmata: Kareivja sirds, autore: C. Tailere (Fantagrafika)

Labāka adaptācija no cita nesēja
Čiko un Rita, Fernando Trēba un Havjers Mariskals (pašu veidots varonis)
Homēra Odiseja, adaptējis Seimors Čvasts (Blūmsberijs)
Ričarda Stārka Pārkers: Rezultāts, pielāgojis Dārvins Kuks (IDW)
Ceļš uz Ozu, aut. L. Frenks Baums, adaptējuši Ēriks Šanovers un Skoti Jangs (Marvel)
Laika grumba, autore: Madeleine L'Engle, adaptējusi Hope Larson (FSG)

Labākais grafiskais romāns (atkārtota izdošana)
Cruisin 'with Hound, Spānija (Fantagraphics)
Eds Laimīgais Klauns, autors Česters Brauns (zīmēts un reizi ceturksnī)
Viss kopā: apkopoti stāsti, autors: Sammy Harkham (PictureBox)
Galvas vai astes, autore Lilli Carré (Fantagraphics)
King City, autors Brendons Greiems (TokyoPop / Image)
Jūrnieks Tvens jeb Nāra Hudzonā, autors Marks Sīgels (pirmā sekunde)

Labākais laikrakstu atkārtotas izdošanas projekts
Aleksa Raimonda Flash Gordon un Jungle Jim, sēj. 2, rediģējis Dīns Mullanejs (IDW / Amerikas komiksu bibliotēka)
Misters Tvīds Dīdls: Raggedy Ann's Sprightly brālēns, Johnny Gruelle, rediģējis Rick Marschall (Fantagraphics)
Persija Krosbija skipijs, sēj. 1, rediģēja Džareds Gardners un Dīns Mullanijs (IDW / Amerikas komiksu bibliotēka)
Pogo, sēj. 2: Bona Fide Balderdash, autors Walt Kelly, rediģēja Carolyn Kelly un Kim Thompson (Fantagraphics)
Roy Crane's Captain Easy: Pilnīgas svētdienas avīžu joslas, vol. 3, rediģējis Riks Norvuds (Fantagraphics)

Labākais komiksu grāmatas atkārtotas izdošanas projekts
Noziegums nemaksā arhīvus, rediģējuši Filips Saimons un Virtuve, Lind & Associates (Dark Horse)
Deivids Mazzucchelli Daredevil Born Again: Artist's Edition, rediģējis Scott Dunbier (IDW)
Wally Wood's EC Stories: Artist's Edition, rediģējis Scott Dunbier (IDW)
Volta Disneja Uncle Scrooge: tikai nabadzīgs vecis, autors Karls Barks, rediģējis Gerijs Grots (Fantagraphics)
Jaunā romantika: labākais no Saimona un Kirbija romantiskajiem komiksiem, rediģējis Mišels Ganjē (Fantagraphics)

Labākais ārzemju materiāla amerikāņu izdevums
Abelards, Régis Hautiere un Renaud Dillies (NBM)
Džeisons (Fantagraphics) - Athos Amerikā
Blacksad: Klusais elle, autori Huans Diazs Kanaless un Juanjo Guarnido (tumšais zirgs)
Brecht Evens (Zīmējums un ceturkšņi)
Monsieur Jean: Singles Theory, autori Philippe Dupuy un Charles Berberian (humanoīdi)
Ņujorka Mon Amour, sastādīja Bendžamins Legrands, Dominiks Greindžs un Žaks Tardi (Fantagraphics)

Labākais ārzemju materiālu amerikāņu izdevums (Āzija)
Barbara, autors Osamu Tezuka (digitālā manga)
Ķīniešu dzīve, autori Li Kunwu un P. Ôtié (pašu veidots varonis)
Naoki Urasavas 20. gadsimta zēni, autors Naoki Urasava (VIZ Media)
Nonnonba, autors Šigeru Mizuki (zīmēts un ceturksnis)
Thermae Romae, autore Mari Yamazaki (Yen Press / Hachette)

Labākais scenārists
Eds Brubakers, Fatale (attēls)
Mets Frakcija, Vanags (Marvel); Kazanova: Avaritia (Marvel ikona)
Brendons Greiems, Vairākas kaujas galviņas, pravietis (attēls)
Džonatans Hikmens, Manhetenas projekti (attēls)
Braiens K. Vogens, Sāga (attēls)
Frenks M. Jangs, Kārteru ģimene (Abrams ComicArts)

Labākais pilnais autors
Čārlzs Bērnss, Strops (Panteons)
Žilberts Ernandess, Mīlestības un raķešu jaunie stāsti, sēj. 5 (fantastika)
Džeims Ernandess, Mīlestības un raķešu jaunie stāsti, sēj. 5 (fantastika)
Lūks Pīrsons, Hilda un pusnakts gigants, viss, kas mums pietrūkst (Nobrow)
C. Tailers, jūs nekad nezināt, 3. grāmata: karavīra sirds (fantastika)
Kriss Vare, Celtniecības stāsti (Panteons)

Labākais atzinuma sagatavotājs / Inker
Deivids Aja, Vanags (Marvel)
Bekijs Kloonans, Barbars Konans (Tumšais zirgs); Mūza (pašu izdota)
Kolleina Kovera, Bandete (Monkeybrain)
Šons Filipss, Fatale (attēls)
Džozefs Remnants, Hārvija Pekara Klīvlenda (Zip Comics / Top Shelf)
Kriss Samnejs, Daredevil (Marvel); Rocketeer: Likteņa krava (IDW)

Labākais plastikas / multimediju mākslinieks
Brehts Evenss, zīmējums (zīmēts un reizi ceturksnī)
Juanjo Guarnido, Blacksad (tumšais zirgs)
Tedijs Kristiansens, Sarkanā dienasgrāmata / RE [a] D dienasgrāmata (RĪCĪBAS VĪRS / Attēls)
Lorenso Mattotti, Sala sprakšķēšana (Fantagraphics)
Katsuya Terada, The Monkey King vol. 2 (tumšais zirgs)

Labākais vāka mākslinieks
Deivids Aja, Vanags (Marvel)
Brendons Greiems, Kingas pilsēta, vairākas kaujas galviņas, ziloņi # 43 (attēls)
Šons Filipss, Fatale (attēls)
Yuko Shimizu, Nerakstīts (Vertigo / DC)
Dž. H. Viljamss III, Betmena (DC)

Labākais kolorists
Čārlzs Bērnss, Strops (Panteons)
Kolleina Kovera, Bandete (Monkeybrain)
Brendons Greiems, Vairākas kaujas galviņas (attēls)
Deivs Stjuarts, Betmena (DC); Fatale (attēls); BPRD, Konans, barbars, elles zēns ellē, omārs Džonsons, masīvais (tumšais zirgs)
Kriss Vare, Celtniecības stāsti (Panteons)

Labākais zīmju veidotājs
Pols Grists, Mūdmens (attēls)
Trojs Mazais, Angoras salvete 2: atriebības raža (IDW)
Džozefs Remnants, Hārvija Pekara Klīvlenda (Zip Comics / Top Shelf)
C. Tailers, jūs nekad nezināt, 3. grāmata: karavīra sirds (fantastika)
Kriss Vare, Celtniecības stāsti (Panteons)

Labākā žurnālistikas publikācija par komiksiem
Mainīt Ego, rediģējis Rojs Tomass (TwoMorrows)
ComicsAlliance, Džo Hjūzs, Kalebs Gellners un Endijs Khouri
Komiksu reportieris, autors Toms Spurgeons
Robots 6, ko sagatavoja Comic Book Resources
tcj.com, autori: Timotijs Hodlers un Dens Nadels (Fantagraphics)

Labākā komiksu grāmata
Daniel Clowes māksla: mūsdienu karikatūrists, redaktors Alvins Buenaventura (Abrams ComicArts)
Marija Severina: Dīvija Kasela (The Mirthful Mistress of Comics) autore: Dewey Cassell (TwoMorrows)
Marvel Comics: Nepateiktais stāsts, autors: Šons Hovs (HarperCollins)
Džesikas Ābelas un Meta Maddena komiksu apguve (pirmā sekunde)
Komanda Cul De Sac: Karikatūristi velk līniju pie Parkinsona, rediģējis Kriss Sparks (Endrjūss Makmeils)
Kokapstrāde: Wallace Wood 1927–1981, rediģējis Frédéric Manzano (CasalSolleric / IDW)

Labākais didaktiskais / akadēmiskais darbs
Autobiogrāfiskie komiksi: dzīves rakstīšana attēlos, autore Elisabeth El Refaie (Misisipi Universitātes izdevniecība)
Barts Bītijs (Toronto Universitātes apgāds) Komiksi pret mākslu
Krokets Džonsons un Rūta Krausa: Kā maz ticams pāris atrada mīlestību, pamudināja FIB un pārveidoja bērnu literatūru, autori Filips Nels (Misisipi universitātes izdevums)
Lynda Berija: Bērnība caur skatienu, autore Sūzana E. Kērtlija (Misisipi universitātes prese)
Slumberlandas poētika, autors Skots Bukatmans (Kalifornijas Universitātes izdevniecība)

Labāks dizains
Ēku stāsti, kuru izstrādājis Kriss Vārs (Panteons)
Dal Tokija, kuru izstrādājuši Gerijs Panters un Ģimene Sona (Fantagraphics)
Deivida Mazzucchelli Daredevil Born Again: Artist's Edition, kuru izstrādājis Rendijs Dālks (IDW)
Misters Tvids Dīdls: Raggedy Ann's Sprightly brālēns, kuru izstrādājis Tonijs Ongs (Fantagraphics)
Wizzywig, izstrādājuši Ed Piskor un Chris Ross (augšējais plaukts)

Plašāka informācija - Markoss Martins un Akira Comics ņem Eisner

Avots - Entrekomika

Labākais ārzemju materiāla amerikāņu izdevums


Raksta saturs atbilst mūsu principiem redakcijas ētika. Lai ziņotu par kļūdu, noklikšķiniet uz šeit.

Esi pirmais, kas komentārus

Atstājiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *

*

*

  1. Atbildīgais par datiem: Migels Ángels Gatóns
  2. Datu mērķis: SPAM kontrole, komentāru pārvaldība.
  3. Legitimācija: jūsu piekrišana
  4. Datu paziņošana: Dati netiks paziņoti trešām personām, izņemot juridiskus pienākumus.
  5. Datu glabāšana: datu bāze, ko mitina Occentus Networks (ES)
  6. Tiesības: jebkurā laikā varat ierobežot, atjaunot un dzēst savu informāciju.