Parim signmaker
Chris Eliopoulos, Fear Selfelf, Marvel Comics
Laura Lee Gulledge, Paige'i leht, Amulet Books
Todd Klein, SHIELD: Igavesti arhitektid, Marvel Comics
David Lanphear, salajased kättemaksjad, Marvel Comics
Jason Shiga, Empire State: armastuslugu (või mitte), Abrams ComicArts
Parim kolorist
Elizabeth Breitweiser, kapten Ameerika ja Bucky, Marvel Comics
Francesco Francavilla, Must panter: hirmuta mees, Marvel Comics
Päikesepaisteline Gho, esemed, tipplehm
Dave Mccaig, The Magdalena, parim lehm
Dave Stewart, Hellboy: raev, tume hobune
Parim sündikaatriba või koomiks
Bizarro, Dan Piraro, sündikaat King Features Syndicate
Cul De Sac, Richard Thompson, sündikaat Universal Press Syndicate
Doonesbury, Garry Trudeau, sündikaat Universal Press Syndicate
Mutts, Patrick McDonnell, sündikaat King Features Syndicate
Pärlid enne sigu, Stephen Pastis, sündikaat United Feature Syndicate
Parim veebikoomiks
Battleupug, Mike Norton
Bucko, Erika Moen ja Jeff Parker
Delilah Dirk ja Türgi leitnant Tony Cliff
Gronk, Katie Cook
Hark! Haldur, Kate Beaton
Välismaise materjali parim Ameerika väljaanne
Herge'i seiklused, joonistatud ja kvartalis
Tapja 3. kd: Modus Vivendi!, Archaia Entertainment
Manara raamatukogu 1. köide: India suvi ja muud lood, tume hobune
Edasi meie õilsate surmade poole, joonistatud ja kvartalis
Üksikmäng, viik ja veerand
Parim Inker
Laura Lee Gulledge, Paige'i leht, Amulet Books
Mark MoralesThorMarveli koomiksid
Sal Regla, The Magdalena, parim lehm
Joe RiveraDaredevilMarveli koomiksid
Jason Shiga, Empire State: armastuslugu (või mitte), Abrams ComicArts
Parim uus sari
Ingel ja usk, tume hobune
Animal Man, DC koomiksid
Julge, Marvel Comics
Viimane surelik, ülemine lehm
Ozma Oz, Marvel Comics
Rachel Rising, abstraktne stuudio
Parim lubadus või uus talent
Nick Bradshaw, hämmastavad X-mehed, Marvel Comics
Nathan Edmondson, Kes on Jake Ellis?, Pildikoomiksid
Laura Lee Gulledge, Paige'i leht, Amulet Books
Justin Jordan, Luther Strode kummaline talent, pildikoomiksid
Sara Pichelli Ultimate Spider-ManMarveli koomiksid
Eripreemia koomiksihuumori eest
Kate Beaton, Hark! Vagrant, trükitud väljaanne Drawn & Quarterly
Evan Dorkin, piim ja juust: piimatooted on läinud halvaks, tume hobune
Jeff Kinney, Wimpy Kidi päevik: salongipalavik, Amulet Books
Roger Langridge, Snarked, Kaboom!
Lela Lee, Muinasjutud väikeste vihaste tüdrukute jaoks, Abrams ComicArts
Parim originaalne graafiline väljaanne noortele lugejatele
Anya kummitus, esimene sekund
Tõrva lapse päevik: salongipalavik, Amulet Raamatud
Fraggle Rock, Arhaia
Müstik, Marvel Comics
Ozma Oz, Marvel Comics
Nutsis, Kaboom!
Parim varem välja antud graafiline album
Suured küsimused, joonistatud ja kvartali kaupa
Tume torn Omnibus, Marvel Comics
Surmakiir, joonistatud ja kvartal
Kajad, ülemine lehm
Ajakiri PS: igakuine ennetava hoolduse parim, Abrams Comicarts
SHIELD: Igavesti arhitektid, Marvel Comics
Parim antoloogia
Dark Horse Presents, toimetanud Various, Dark Horse
8. lend, toimetanud Kazu Kibuishi, Villard Books
Jim Hensoni jutuvestja, toimetanud Nate Cosby, Archaia Entertainment
Häbi ise, toimetanud Tom Brennan, Marvel Comics
Someday Funnies, toimetanud Michael Choquette, Abrams ComicArts
Parim kodumaine korduvväljastamise projekt
Blackjacked and Pistol Whipped: Kuritöö ei maksa alust, tume hobune
Koomiksid: kogu kollektsioon, Abrams ComicArts
Lõplik Flash Gordon ja Jungle Jim, IDW
Walt Disney Miki-hiir (The Floyd Gottfredsoni raamatukogu), Fantagraphics
Walt Simonsoni The Mighty Thori kunstnike väljaanne, IDW
Parim kaanekunstnik
John Tyler Christopher, esilehed
Marcos MartinDaredevilMarveli koomiksid
Paolo RiveraDaredevilMarveli koomiksid
Mark Simpson (Jock), detektiivikoomiksid, DC Comics
JH Williams, Batwoman, DC Koomiks
Parim elulooline, ajalooline või ajakirjanduslik ettekanne
Alan Moore: Jutuvestja, Universumi raamatud
Koomikside ajakiri, Fantagraphics
Geenius isoleeritud: Alex Tothi elu ja kunst, IDW
Valitsuse probleem: koomiksid rahvale, 1940. – 2000. Aastad, Abrams ComicArts
Ajakiri PS: igakuine ennetava hoolduse parim, Abrams ComicArts
Eripreemia esitluse tipptaseme eest
Jim Hensoni muinasjutt liivast, kujundanud Eric Skillman, Archaia Entertainment
PS Magazine: igakuine ennetava hoolduse parim, valis Eddie Campbell, Abrams ComicArts
Richard Starki Parker: Martini väljaanne, kujundanud Darwyn Cooke, IDW
Someday Funnies, toimetanud Michael Choquette, Abrams ComicArts
Walt Simonsoni The Mighty Thori kunstniku väljaanne, toimetanud Scott Dunbier, IDW
Parim originaalne graafiline album
Empire State: armastuslugu (või mitte), Abrams ComicArts
Habibi, Pantheoni raamatud
Lõpmatu Kung Fu, Top Shelf Productions
Jim Hensoni muinasjutt liivast, Archaia meelelahutus
Üks hing, Oni Press
Leht Paige, Amulet Books
Parim regulaarne seeria
Chew, John Layman ja Rob Guillory, Image Comics
Aatomirobo ja jaama X kummitus, punased 5 koomiksit
Julge, Marvel Comics
Tõrva lapse päevik: salongipalavik, Amulet Raamatud
Kajad, ülemine lehm
Rachel Rising, abstraktne stuudio
Parim stsenarist
Joshua Fialkov, kajad, tipplehm
Laura Lee Gulledge, Paige'i leht, Amulet Books
Jeff Lemire, loomamees, DC Comics
Jason Shiga, Empire State: armastuslugu (või mitte), Abrams Comicarts
Mark WaidDaredevilMarveli koomiksid
Parim karikaturist
Paolo RiveraDaredevilMarveli koomiksid
Chris Samnee, kapten Ameerika ja Bucky, Marvel Comics
Jason Shiga, Empire State: armastuslugu (või mitte), Abrams Comicarts
Craig Thompson, Habibi, Pantheoni raamatud
JH Williams, Batwoman, DC Koomiks
Parim karikaturist
Kate Beaton, Hark! Vagrant, Print Edition by Drawn & Quarterly
Jeremy Haun, piloothooaeg: ilu nr 1, pildikoomiksid
Jeff Kinney, Wimpy Kidi päevik: salongipalavik, Amulet Books
Roger Langridge, Snarked, Kaboom!
Mugav armastus ja Adam Withers, Vikerkaar pimedas
Craig Thompson, Habibi, Pantheoni raamatud
Parim automaatne arv või lugu
Daredevil # 7, Marvel Comics
Kajad nr 5, parim lehm
Ganges # 4, fantastikud
Kodumaa direktiiv, tippriiulite toodang
Jim Hensoni muinasjutt liivast, Archaia meelelahutus
Optiline närv nr 12, joonistatud ja kvartali kaupa
Zorro sõidab jälle # 1, Dynamite Comics
allikas: Negatiivne tsoon.